Uitslagen

19-05-2019
Yvo van den IJssel800 meter2:33.28 (1e)international track and field meeting (Emmerich am Rhein)
18-05-2019
Yvo van den IJssel1000 meter3:15.85 (1e)Stedenwedstrijd CD Junioren (Doetinchem)
17-05-2019
Bregje Sloot400m57,36 (1e)Trackmeeting (Wageningen)
Nadine Willems800m2.18.07 (2e)Trackmeeting (Wageningen)
Guido Engelen800m2.07.87 (1e master)Trackmeeting (Wageningen)
11-05-2019
Bregje Sloot1500m4.44,12 (5e)Classic Meeting (Duffel (B))
Robin Rietman1500m4.12,66 (19e)Classic Meeting (Duffel (B))
10-05-2019
Famke Heinst1500m (finale)4.31.03 (1e)Big South Outdoor Conference (Rock Hill, SC USA)
Famke Heinst5000m17.05.13 (1e)Big South Outdoor Conference (Rock Hill, SC USA)
09-05-2019
Famke Heinst3000m steeple10.35.83 (1e)Big South Outdoor Conference (Rock Hill, SC USA)
08-05-2019
Famke Heinst1500m (serie)4.45.05 (1e)Big South Outdoor Conference (Rock Hill, SC USA)
03-05-2019
Rijk Nabuurs1500m4:14,36 (PR) (4e)Trackmeeting (Utrecht )
28-04-2019
Frank FutselaarMarathon2:16.58 (9e)Düsseldorf Marathon (Düsseldorf)
23-04-2019
Famke Heinst800m2.12.63 (2e)VertKlasse Meeting (High Point, NC USA)
22-04-2019
Robin Rietman5,317.39 (1e)Paasloop Kilder (Kilder)
20-04-2019
Famke Heinst3000m sc10.20.93 (5e)Virginia Challenge (Charlottesville, Virginia USA)
14-04-2019
Yvo van den IJssel2 km.7:18 (1e)IJsselloop (Deventer )
12-04-2019
Famke Heinst800m2.11.39 (8e)Aggie Invitational (Greensboro, NC USA)
06-04-2019
Guido Engelen1/8 marathon18.41 (3e)Kippenren (Barneveld)
Jeroen Giezen1/8 marathon19:40 (2e)Kippenren (Barneveld)
31-03-2019
Saskia WeinansHalve Marathon1.18.10 (BRONS NK)Venloop (Venlo)
Frank FutselaarNederlands Kampioenschap Halve Marathon 1:06:18 (8e)Venloop (Venlo)
29-03-2019
Famke Heinst3000m sc10.35.77 (13e)Raleigh Relays (Raleigh, NC USA)
24-03-2019
Frank Futselaar10 km29:20 (14e / 3e NL)Parelloop (Brunssum)
Saskia Weinans10km35.27 (18e (5e nl))Parelloop (Brunssum)
Robin Rietman10km32.41 (81e)Parelloop (Brunssum)
22-03-2019
Famke Heinst1500m4.32.62 (2e)VertKlasse Meeting (High Point, NC USA)
17-03-2019
Yvo van den IJssel2.5 km.10:43 (4e)Rondje Nederland (Arnhem)
Mare Versluis5 kilometer22:48 (2 VSEN)Rondje Nederland (Arnhem)
16-03-2019
Famke Heinst1500m4.31.48 (2e)Yellow Jacket Invite (Atlanta, GA USA)
Famke Heinst800m2.12.90 (4e)Yellow Jacket Invite (Atlanta, GA USA)
24-02-2019
Rijk Nabuurs5km 17:04 (PR) (4e)Engbergenloop (Gendringen)
Guido Engelen5km16.47 (3e)Engbergenloop (Gendringen)
Nadine Willems5km21:28 (2e)Engbergenloop (Gendringen)
Saskia Weinans8000m33.15 (11e)NK Cross (Emmeloord)
Frank FutselaarLange Cross - 10 km 33:31 (1e )NK Cross (Emmeloord)
17-02-2019
Frank Futselaar3000 m 8:00,67 (4e)NK Indoor Senioren (Apeldoorn)
16-02-2019
Robin Rietman1500m4.10,39 (10e)NK Indoor Senioren (Apeldoorn)
Saskia Weinans3000m9.51.23 (8e)NK Indoor Senioren (Apeldoorn)
Nadine Willems800m2.19.63 (11e)NK Indoor Senioren (Apeldoorn)
10-02-2019
Edwin Wissema10 km32.51 (2e (Zilver) 40+)Groet uit Schoorl Run (Schoorl)
Robin Rietman10km32.53 (75e)Groet uit Schoorl Run (Schoorl)
Daan Reintjes10km30.50 (35e (25e NL)Groet uit Schoorl Run (Schoorl)
Saskia Weinans10km34.58 (9e (8e NK Vsen))Groet uit Schoorl Run (Schoorl)
Frank FutselaarNederlands Kampioenschap 10 km29:33 (5e )Groet uit Schoorl Run (Schoorl)
09-02-2019
Rijk Nabuurs800m2:06,90 (13e)NK Indoor Junioren (Apeldoorn)
03-02-2019
Yvo van den IJssel1 km.3:47 (5e)Midwintermarathon (Apeldoorn)
Guido Engelen1500m4.25.31 (2e)NK Indoor Masters (Apeldoorn)
Mare Versluis2 kilometer8:15 (1)Beek cross (Beek)
Saskia de Jong2 km9:09 (11e)Beek cross (Beek)
02-02-2019
Guido Engelen800m2.09.86 (4e)NK Indoor Masters (Apeldoorn)
27-01-2019
Saskia de Jong1.6 km7:00 (3e)Safari run (Arnhem)
Mare Versluis1600 meter6:24 (1)Safari run (Arnhem)
20-01-2019
Saskia de Jong2 km9:08 (8e)Beek cross (Beek)
19-01-2019
Yvo van den IJssel1000 meter3:19.41 (5e)Nationale CD Indoor (Apeldoorn)
13-01-2019
Tom van Beusekom10 km33:19 (1e)Dijkencross (Pannerden)
Guido Engelen10 km35.03 (5e)Dijkencross (Pannerden)
Robin Rietman10km33.34 (2e)Dijkencross (Pannerden)
Saskia Weinans10km34.53 (1e)Dijkencross (Pannerden)
Saskia de Jong2.5 km10:56 (1e)Dijkencross (Pannerden)
12-01-2019
Saskia de Jong1100 m4:52 (6e)BVC Cross (Ede)
06-01-2019
Saskia de Jong2.5 km11:51 (2e)Dijkencross (Pannerden)
31-12-2018
Mare Versluis2 kilometer9:19 (26)Sylvestercross (Soest)
Eline de Jong3,2 km13.41 (8e)Sylvestercross (Soest)
Frank Futselaar8 km23:22 (11e)Sylvesterlauf (Trier (D))
30-12-2018
Guido Engelen10 km34.36 (4e)Dijkencross (Pannerden)
Robin Rietman10km32.39 (1e)Dijkencross (Pannerden)
Edwin Wissema5.3km16.38 (1e)Dijkencross (Pannerden)
23-12-2018
Tom van Beusekom10 km33:28 (4de)Dijkencross (Pannerden)
Saskia Weinans10km35.11 (1e)Dijkencross (Pannerden)
Saskia de Jong2.5 km11:03 (2e)Dijkencross (Pannerden)
Nadine Willems5,3 km21.49 (4e)Dijkencross (Pannerden)
Eline de Jong5,3 km19.36 (1e)Dijkencross (Pannerden)
Edwin Wissema5.3km17.04 (1e)Dijkencross (Pannerden)
15-12-2018
Saskia de Jong1300 m5:22 (5e)BVC Cross (Wageningen)
09-12-2018
Famke Heinst4300m14:04 (10e)EK Cross (Tilburg)
02-12-2018
Frank Futselaar15 km 46:26 (12e / 2e NL)MontferlandRun ('s-Heerenberg)
Eline de Jong15 km1.00.42 (16e Vsen)MontferlandRun ('s-Heerenberg)
Daan Reintjes15km49.24 (25e)MontferlandRun ('s-Heerenberg)
Tom van Beusekom15km52.02 (39ste 30ste man)MontferlandRun ('s-Heerenberg)
Robin Rietman15km53.25 (36e)MontferlandRun ('s-Heerenberg)
Edwin Wissema15km51.32 (4e 35+)MontferlandRun ('s-Heerenberg)
Saskia Weinans15km56.55 (11e)MontferlandRun ('s-Heerenberg)
Nadine Willems7,5km32:16 (2e)MontferlandRun ('s-Heerenberg)
25-11-2018
Famke Heinst4300m14:35 (5e)Warandeloop (Tilburg)
Frank FutselaarLange Cross30:52 (24e )Warandeloop (Tilburg)
24-11-2018
Mare Versluis1600 meter6:46 (19)Warandaloop (Tilburg)
18-11-2018
Eline de Jong14 km57.50 (1e)Herfstloop (Beek)
Robin Rietman14km52.10 (1e)Herfstloop (Beek)
Edwin Wissema15 km50.13 (3e 40+)Zevenheuvelenloop (Nijmegen)
Isabel Wasseveld-Sticker15 km1.03.16 (67)Zevenheuvelenloop (Nijmegen)
Frank Futselaar15 km46:43 (21e / 6e NL)Zevenheuvelenloop (Nijmegen)
17-11-2018
Guido Engelen7 km24.21 (20e (4e 35+)Zevenheuvelennacht (Nijmegen)
10-11-2018
Saskia de Jong2 km09:02 (2e)Boekeldercross (Aalten)
09-11-2018
Famke Heinst6000m20.19.50 (13e)NCAA Southeast Regional Championships (Rock Hill, SC USA)
04-11-2018
Daan Reintjes2,5km7.42 (6e)Maple Leaf Cross (Hilversum)
03-11-2018
Saskia de Jong2 km09:09 (2e)Boekeldercross (Aalten)
28-10-2018
Yvo van den IJssel1 km3:26 (1e)Halve Marathon D'chem (Doetinchem)
Frank FutselaarHalve Marathon1:05:30 (Persoonlijk record) (39e )Valencia Halve Marathon (Valencia )
Guido EngelenHalve Marathon1.21.04 (5e)Halve Marathon D'chem (Doetinchem)
27-10-2018
Yvo van den IJssel21609:11 (2e)BVC Cross (Veenendaal)
Saskia de Jong980 m4:57 (2e)BVC Cross (Veenendaal)
26-10-2018
Famke Heinst5000m17.53.80 (1e)Big South XC Championships (High Point, NC USA)
24-10-2018
Saskia de Jong2 km09:02 (2e)Boekeldercross (Aalten)
21-10-2018
Tom van Beusekom42,195km2.47.20 (222)TCS Marathon (Amsterdam)
17-10-2018
Saskia de Jong2 km09:03 (2e )Boekeldercross (Aalten)
14-10-2018
Erwin Reijmer10km34:16 (2)Wim Lebbink Herfstlopen (Wehl)
Frank Futselaar4 mijl (6.4 km)18:50 (14e / 7e NL)4mijl (Groningen)
Guido Engelen5 km17.17 (3e)Wim Lebbink Herfstlopen (Wehl)
13-10-2018
Yvo van den IJssel1000 meter3:11.69 ( CR ) (1e)baanwedstrijd AAV '36 (Alphen aan de Rijn)
12-10-2018
Famke Heinst5000m17.35.02 (1e)VertCross Invitational (High Point, NC USA)
07-10-2018
Yvo van den IJssel1 km3:26 (7e)Herfstloop Liemers (Babberich)
Saskia de Jong1000 m3:45 (5e)Herfstloop Liemers (Babberich)
Mare Versluis1000 meter3:20 (1)Herfstloop Liemers (Babberich)
Isabel Wasseveld-Sticker10km41.00 (3e)Herfstloop Liemers (Babberich)
Saskia Weinans10km34.44 (1e + parcoursrecord)Herfstloop Liemers (Babberich)
Tom van Beusekom10km33.17 (3de)Herfstloop Liemers (Babberich)
Eline de Jong5 km18.05 (1e)Herfstloop Liemers (Babberich)
Frank Reintjes5 km17.15 (2e 40 cat)Herfstloop Liemers (Babberich)
Frank Futselaar5 km 15:09 (Parcoursrecord) (1e)Herfstloop Liemers (Babberich)
Bregje Sloot5km18.31 (3e)Herfstloop Liemers (Babberich)
Rijk Nabuurs5km 17:31 (8e )Herfstloop Liemers (Babberich)
29-09-2018
Famke Heinst6000m20:38 (5e)Paul's Short Invitational (Bethlehem, PA USA)
23-09-2018
Frank Futselaar10 mijl (16,1km)48:45 (PR & Clubrecord) (15e / 3e NL)Dam tot Dam loop (Zaandam)
Saskia Weinans10 mijl (16,1km)58.17 (14e overall (7e NL))Dam tot Dam loop (Zaandam)
21-09-2018
Eline de Jong5000 m17.37.92 (2e Vsen)Trackmeeting (Wageningen)
16-09-2018
Frank Futselaar4 mijl19:51 (1e)Meppel City Run (Meppel)
Robin Rietman4mijl21.17 (8e)Meppel City Run (Meppel)
09-09-2018
Yvo van den IJssel1 EM6.16 (7e)Bridge to Bridge (Arnhem )
Eline de Jong10 km38.54 (2e)Bridge to Bridge (Arnhem )
Tom van Beusekom16.1km57.44 (2de)Bridge to Bridge (Arnhem )
Isabel Wasseveld-Sticker5 km20.51 (4)Bridge to Bridge (Arnhem )
Frank Reintjes5 km17.37 (1e 45 cat)Bridge to Bridge (Arnhem )
Frank Futselaar5 km15:23 (1e)Bridge to Bridge (Arnhem )
Guido Engelen5km17.19 (6e)Bridge to Bridge (Arnhem )
Bregje Sloot5km18.17 (1e)Bridge to Bridge (Arnhem )
Rijk Nabuurs5km17:57 (1e)Bridge to Bridge (Arnhem )
Robin Rietman5km16.33 (3e)Bridge to Bridge (Arnhem )
08-09-2018
Frank Futselaar5 km 14:17 (PR op de weg & Parcoursrecord) (1e)Kramprun (Varsseveld )
Eline de Jong5 km18.39 (14e)Kramprun (Varsseveld )
Robin Rietman5km16.00 (37e)Kramprun (Varsseveld )
Saskia Weinans5km17.17 (4e)Kramprun (Varsseveld )
Justin van der Steen5km16.11 (41e)Kramprun (Varsseveld )
02-09-2018
Yvo van den IJssel1 km3.26 (2e)Bert Timmer Memorial Loop (Duiven)
Justin van der Steen10km33.53 (1e)Bert Timmer Memorial Loop (Duiven)
Eline de Jong5 km18.39 (1e)Bert Timmer Memorial Loop (Duiven)
Robin Rietman5km16.12 (1e)Bert Timmer Memorial Loop (Duiven)
Rijk Nabuurs5km17:53 (8e)Bert Timmer Memorial Loop (Duiven)
Justin van der Steen5km17.37 (6e)Bert Timmer Memorial Loop (Duiven)
31-08-2018
Famke Heinst4000m13:48 (1e)Elon Opener (Elon, North Carolina)
Rijk Nabuurs400m54.85 (PR) (2e)Trackmeeting (Utrecht )
Saskia Weinans5000m16.38.31 (1e Vsen)Trackmeeting (Utrecht )
19-08-2018
Bregje Sloot7,73km31.22 (2e)Achterhoek Run (Gendringen)
Robin Rietman7,73km27.04 (3e)Achterhoek Run (Gendringen)
18-08-2018
Daan Reintjes1500m3.58.17 (9e)B-Meeting (Lier (B))
Bregje Sloot800m2.12,79 (3e)B-Meeting (Lier (B))
Robin Rietman800m C-serie2.03,14 (6e)B-Meeting (Lier (B))
03-08-2018
Eline de Jong1500 m4.47.64 (-)Trackmeeting (Utrecht )
Rijk Nabuurs800m2:06.41 (10e )Trackmeeting (Utrecht)
28-07-2018
Frank Futselaar5000m13:58,58 (PR & CR) (5e)Flanders Cup (Ninove)
21-07-2018
Yvo van den IJssel1000 meter3:32.52 (12e)KBC Nacht (Heusden (B) )
Daan Reintjes1500m 3.50.16 (6e)KBC Nacht (Heusden (B) )
Frank Futselaar5000m14:27,05 (11e)KBC Nacht (Heusden (B) )
Bregje Sloot800m2.09,09 (5e)KBC Nacht (Heusden (B) )
15-07-2018
Eline de Jong3000 m10.20.75 (3e)NSK outdoor (Wageningen)
Daan Reintjes5km15.25 (2e)Voorthuizen Loopt (Voorthuizen)
14-07-2018
Erwin Reijmer10 km34:05 (4e)Voorthuizen Loopt (Voorthuizen)
Yvo van den IJssel1700m7.03 (2e)Voorthuizen Loopt (Voorthuizen)
Frank Futselaar5 km 14:53 (1e)Voorthuizen Loopt (Voorthuizen)
Saskia Weinans5km17.15 (1e Vsen)Voorthuizen Loopt (Voorthuizen)
13-07-2018
Nadine Willems800m2.16.33 (3e)Trackmeeting (Utrecht )
Saskia Weinans1500m4.43.96 (5 (Vsen))Trackmeeting (Utrecht )
Bregje Sloot1500m4.40,90 (1e)Trackmeeting (Utrecht )
Frank Futselaar800m 1:54,73 (2e)Trackmeeting (Utrecht )
10-07-2018
Famke Heinst3000m sc10.12.42 (16e )IAAF World U20 Championships (Tampere, Finland)
07-07-2018
Daan Reintjes800m1.54.03 (5e B-serie)Arena Games (Hilversum)
06-07-2018
Nadine Willems800m2.16.58 (1e)Trackmeeting (Wageningen)
Rijk Nabuurs1500m4:15.96 (14e)Trackmeeting (Wageningen)
Guido Engelen5000m16.41.55 (3e master)Trackmeeting (Wageningen)
01-07-2018
Eline de Jong10 km40.46 (2e)Midzomerrun (Westervoort)
Daan Reintjes10km34.33 (1e)Midzomerrun (Westervoort)
Frank Futselaar5 km15:25 (parcoursrecord) (1e)Midzomerrun (Westervoort)
Guido Engelen5 km17.07 (5e)Midzomerrun (Westervoort)
Rijk Nabuurs5km17:31 (6e)Midzomerrun (Westervoort)
Famke Heinst5km16.58 (parcoursrecord) (1e)Midzomerrun (Westervoort)
Yvo van den IJssel750 meter2:29 (1e)Midzomerrun (Westervoort)
30-06-2018
Frank Futselaar10 km 30:24 (9e / 3e NL)Stadsloop Appingedam (Appingedam)
Saskia Weinans10km36.28 (4e (2e NL))Stadsloop Appingedam (Appingedam)
29-06-2018
Robin Rietman5km16.53 (1e)Vivera Run (Holten)
24-06-2018
Saskia Weinans1500m finale4.37.73 (9e)NK Senioren (Utrecht)
23-06-2018
Daan Reintjes1500m finale4.02.90 (9e)NK Senioren (Utrecht)
Saskia Weinans1500m series4.37.46 (5e in serie)NK Senioren (Utrecht)
Bregje Sloot800m finale2.12,92 (6e)NK Senioren (Utrecht)
22-06-2018
Robin Rietman1500m4.02,39 (24e)NK Senioren (Utrecht)
Daan Reintjes1500m series3.55.13 (5e)NK Senioren (Utrecht)
Frank Futselaar5000m14:18,75 (2e / Zilver)NK Senioren (Utrecht)
Saskia Weinans5000m16.57.98 (7e)NK Senioren (Utrecht)
Bregje Sloot800m series2.15,18 (1e)NK Senioren (Utrecht)
17-06-2018
Justin van der Steen10km(onderdeel van Trio Triatlon)34.46 (1e)Triathlon (Aalten)
Yvo van den IJssel1000 meter3:15.86 ( CR ) (2e )Nationale A-Games (Soest)
Famke Heinst1500m (finale)4.31.88 (2e)NK Junioren (Emmeloord)
Bregje Sloot400m finale56,39 (2e)NK Junioren (Emmeloord)
16-06-2018
Famke Heinst1500m (serie)4.40.61 (2e)NK Junioren (Emmeloord)
Bregje Sloot400m series56,50 (1e)NK Junioren (Emmeloord)
Daan Reintjes800m1.53.37 (3e)Meeting (Rhede (D) )
Famke Heinst800m (finale)2.11.69 (2e)NK Junioren (Emmeloord)
Bregje Sloot800m finale2.10,52 (1e)NK Junioren (Emmeloord)
15-06-2018
Guido Engelen1500m4.18.74 (16e (2e master))Trackmeeting (Wageningen)
Robin Rietman800m1.59,19 (13e)Loopgala (Wageningen )
Rijk Nabuurs800m2:02.18 (PR) (10e)NK Junioren (Emmeloord)
Famke Heinst800m (serie)2.16.55 (1e)NK Junioren (Emmeloord)
Bregje Sloot800m series2.16,12 (1e)NK Junioren (Emmeloord)
10-06-2018
Saskia de Jong1000 m4:02 (1e)Keppelrun (Hoog-Keppel )
Justin van der Steen5km17.16 (1e)WodanRun (Wolfheze)
Yvo van den IJssel1 km.3:30 (1e)Keppelrun (Hoog-Keppel )
09-06-2018
Eline de Jong6.4 km25.04 (7e)Halve Marathon (Zwolle )
Saskia Weinans10.000m37.06.04 (17 (7e NL))Gouden Spike (Leiden )
Frank Futselaar10000m Nederlands Kampioenschap29:15,78 (PR & CR) (3e / Brons)Gouden Spike (Leiden )
Famke Heinst800m2.10.38 (1e (MJA))Gouden Spike (Leiden )
08-06-2018
Yvo van den IJssel1000 meter3:20.91 (1e)Global Athletics (Nijmegen )
Daan Reintjes1500m3.51.87 (1e)Global Athletics (Nijmegen )
Bregje Sloot1500m4.44,49 (6e)Global Athletics (Nijmegen )
Rijk Nabuurs800m2:05,39 (6e)Global Athletics (Nijmegen )
Famke Heinst800m2.09.66 (1e (MJA))Global Athletics (Nijmegen )
02-06-2018
Saskia Weinans1500m4.39.34 (9e in serie)Flanders Cup (Oordegem)
Daan Reintjes1500m3.52.34 (8e)Flanders Cup (Oordegem)
Robin Rietman3000m8.40,32 (15e)Flanders Cup (Oordegem)
Frank Futselaar3000m8:00,39 (PR & CR) (2e)Flanders Cup (Oordegem)
Bregje Sloot400m56,79 (2e)Flanders Cup (Oordegem)
01-06-2018
Eline de Jong3000 m10.35.53 (-)Trackmeeting (Utrecht )
Saskia Weinans1500m4.51.62 (3e Vsen)Trackmeeting (Utrecht )
Rijk Nabuurs1500m4:31.71 (16e)Trackmeeting (Utrecht )
Edwin Wissema5.000 mtr15.47,41 (1e (Goud))NK Masters (Gouda)
Frank Reintjes500016.54 (5e cat 50-55)NK Masters (Utrecht)
Bregje Sloot800m2.08,66 (1e)Trackmeeting (Utrecht)
Rik Reijers800m1:57,63 (1e)Trackmeeting (Utrecht)
Guido Engelen800m2.06.17 (6e)NK Masters (Gouda)
27-05-2018
Eline de Jong5 km19.16 (17e)Marikenloop (Nijmegen)
26-05-2018
Daan Reintjes1500m3.50.16 (6e)Flanders Cup (Oordegem)
Frank Futselaar1500m3:46,73 (PR & CR) (10e)Flanders Cup (Oordegem)
Robin Rietman1500m3.57,26 (12e)Flanders Cup (Oordegem)
Bregje Sloot400m57,53 (7e)Flanders Cup (Oordegem)
Rijk Nabuurs800m2:09.20 (10e)Oordegem (B) flanders cup (Oordegem)
Rik Reijers800m2:08 (-)Oordegem (B) flanders cup (Oordegem)
25-05-2018
Famke Heinst3000m steeple chase10.11.03 (17e)NCAA East Preliminary Rounds (Tampa, Florida USA)
21-05-2018
Eline de Jong10 km40.48 (1e)Ooyselandloop (Oud-Zevenaar )
Mare Versluis1000 meter3:08 (1)Ooyselandloop (Oud-Zevenaar )
Saskia de Jong1000m3:30 (2de)Ooyselandloop (Oud-Zevenaar )
Robin Rietman1500m3.59,64 (11e)Classic Meeting (Duffel (B))
Frank Futselaar4,8 km14:52 (Parcoursrecord) (1e )Ooyselandloop (Oud-Zevenaar )
Yvo van den IJssel8803:04 (1e)Ooyselandloop (Oud-Zevenaar )
20-05-2018
Yvo van den IJssel600 meter1:47,71 ( CR ) (2e )Baanwedstrijd AV Startbaan (Amstelveen)
19-05-2018
Eline de Jong5 km19.27 (1e)Gerard Tebroke Memorialloop (Aalten )
Frank Futselaar10 km 30:06 (1e)Gerard Tebroke Memorialloop (Aalten )
Yvo van den IJssel1000 meter3:16,67 ( CR ) (1e )Ter Specke Bokaal (Lisse )
Saskia Weinans10km36.24 (1e Vsen)Gerard Tebroke Memorialloop (Aalten )
Daan Reintjes800m1.55.26 (2e C-serie)Ter Specke Bokaal (Lisse )
18-05-2018
Robin Rietman1500m4.05,33 (6e)Trackmeeting (Wageningen)
Guido Engelen800m2.06.02 (-)Trackmeeting (Wageningen)
Bregje Sloot800m2.12,03 (2e)Trackmeeting (Wageningen)
Rik Reijers800m2:00,36 (-)Trackmeeting (Wageningen)
11-05-2018
Guido Engelen1500m4.19.05 (13de)Trackmeeting (Utrecht )
Rik Reijers1500m4:09 (-)Trackmeeting (Utrecht )
Famke Heinst1500m4.34.25 (1e)Big South Outdoor Championships (High Point, NC USA)
Saskia Weinans3000m9.47.55 (1e Vsen)Trackmeeting (Utrecht )
Robin Rietman3000m8.51,10 (2e)Trackmeeting (Utrecht )
Famke Heinst5000m16.51.45 (1e)Big South Outdoor Championships (High Point, NC USA)
Bregje Sloot800m2.12,35 (1e)Trackmeeting (Utrecht )
Daan Reintjes800m1.56.88 (6e)Trackmeeting (Utrecht)
Rijk Nabuurs800m2:05.18 (1e)Trackmeeting (Utrecht )
10-05-2018
Famke Heinst3000m steeple chase10.47.53 (1e)Big South Outdoor Championships (High Point, NC USA)
02-05-2018
Famke Heinst800m2.09.33 (1e)Liberty Twilight (Lynchburg, Virginia USA)
28-04-2018
Yvo van den IJssel1000 meter3:19.17 (CR) (2e )Baanwedstrijd AV Horror (Sneek)
Famke Heinst1500m4.27.92 (4.24.45 conversie ivm altitude) (1e)Mountaineer Open (Boone, North Carolina USA)
22-04-2018
Frank FutselaarMarathon (Hazen, 42.2km)2:34.20 (nvt )Enschede marathon (Enschede)
20-04-2018
Famke Heinst3000m steeple chase10.27.94 (11e)Virginia Challenge (Charlottesville, Virginia USA)
08-04-2018
Frank Reintjes5 km17.17 (1e cat 50 +)IJsselloop (Deventer )
Frank FutselaarHalve Marathon1:08:02 (34e)Half Marathon (Berlijn (D))
07-04-2018
Tom van Beusekom42.195 2.45.00 (202)Rotterdam Marathon (Rotterdam)
06-04-2018
Famke Heinst3000m steeple chase10.51.15 (1e)VertKlasse Meeting (High Point, NC USA)
02-04-2018
Eline de Jong5.2 km20.56 (1e Vsen)Paasloop Kilder (Kilder)
Rik Reijers5 km18:42 (10e)Paasloop Kilder (Kilder)
Frank Futselaar5,3 km 16:43 (Parcoursrecord) (1e)Paasloop Kilder (Kilder)
Guido Engelen5.3 km18.23 (7e)Paasloop Kilder (Kilder)
30-03-2018
Famke Heinst5000m17.11.62 (10e (serie))Raleigh Relays (Raleigh, North Carolina USA)
24-03-2018
Famke Heinst1500m4.31.90 (2e)Wake Forest Outdoor Opener (Winstom-Salem, NC USA)
18-03-2018
Mare Versluis2.5 kilometer10:57 (1)Rondje Nederland (Arnhem)
Frank Futselaar10 km31.56 (3e)Stevensloop (Nijmegen)
Guido Engelen800 mtr2.10.46 (6de)Indoor (Dortmund (D))
Bregje Sloot800m2.16,19 (1e)Indoor (Dortmund (D))
Rik Reijers800m2:00,85 (-)Indoor (Dortmund (D))
16-03-2018
Famke Heinst1500m4.29.15 (5e)Charlotte 49ers classic (Charlotte, North Carolina USA)
11-03-2018
Edwin Wissema21.1 km1.10,45 (4e 35+)CPC loop (Den Haag)
Guido Engelen5 km17.02 (6de)Elverloop (Wehl)
Frank Reintjes8 km33.46 (5 e cat 50-55)NK Cross (Amsterdam)
Frank FutselaarLange Cross45.48 (11e / 9e NL)NK Cross (Amsterdam)
25-02-2018
Frank Reintjes5 km18.23 (1e 50+, 6e overal)Engbergenloop (Gendringen)
24-02-2018
Famke Heinst3000m9.45.85 (1e)Big South Indoor Conference (Lynchburg, Virginia USA)
Famke Heinstmijl5.01.65 (1e)Big South Indoor Conference (Lynchburg, Virginia USA)
18-02-2018
Frank Futselaar3000m8.11.10 (3e)NK Indoor Senioren (Apeldoorn)
17-02-2018
Bregje Sloot400m57,58 (9e)NK Indoor Senioren (Apeldoorn)
11-02-2018
Eline de Jong10 km40.04 (39e Vsen)Groet uit Schoorl Run (Schoorl)
Edwin Wissema10 km32.54 (3e (Brons) 35+)Groet uit Schoorl Run (Schoorl)
Frank Reintjes10 km35.44 (4e 50-55)Groet uit Schoorl Run (Schoorl)
Frank Futselaar10 km (NK)29.58 (PR & CR) (7e / 4e NL)Groet uit Schoorl Run (Schoorl)
Daan Reintjes10km31.58 (34e)Groet uit Schoorl Run (Schoorl)
Tom van Beusekom10km NK34.43 (130)Groet uit Schoorl Run (Schoorl)
Bregje Sloot400m finale57,17 (4e)NK Indoor Junioren (Apeldoorn)
10-02-2018
Bregje Sloot400m series58,18 (2e)NK Indoor Junioren (Apeldoorn)
04-02-2018
Frank Reintjes15004.33,72 (4e 50-55)NK Indoor Masters (Apeldoorn)
Guido Engelen1500 mtr.4:32,60 (1ste)NK Indoor Masters (Apeldoorn)
Eline de Jong8 km31.26 (12e Vsen)Midwintermarathon (Apeldoorn)
03-02-2018
Saskia de Jong1000 m4:32 (3de)BVC cross (Rhenen)
28-01-2018
Yvo van den IJssel1600 meter6:52 (5e)Safari run (Arnhem)
Saskia de Jong2,5 km6:54 (6de)Safari run (Arnhem)
Daan Reintjes5 km15.40 (1e)Beek cross (Beek)
Edwin Wissema5 km16.27 (2e )SOB Winterbosloop (Beek)
Rik Reijers800m2:01,49 (1e)Indoor (Dortmund (D))
27-01-2018
Famke Heinstmijl4.53.96 (1e)VMI Teamchallenge (Lexington, Virginia USA)
21-01-2018
Edwin Wissema5 km16.46 (1e)SOB Winterbosloop (Beek)
14-01-2018
Guido Engelen10 km33.59 (PR) (4de)Dijkencross (Pannerden)
Eline de Jong10 km39.44 (1e)Dijkencross (Pannerden)
Rik Reijers5 km18:08 (7e)Dijkencross (Pannerden)
Robin Rietman5,3km16.59 (3e)Dijkencross (Pannerden)
Edwin Wissema5.3 km16.57 (2e )Dijkencross (Pannerden)
13-01-2018
Yvo van den IJssel1 km.4:18 (1e)BVC Cross (Ede)
Saskia de Jong1100 m4:53 (3e)BVC Cross (Ede)
Famke Heinst3000m9.49.25 (1e)ETSU Invitational (Johnson City, Tennessee USA)
07-01-2018
Eline de Jong10 km38.36 (1e)Dijkencross (Pannerden)
Daan Reintjes10 km31.36 (1e)Dijkencross (Pannerden)
Guido Engelen1500 mtr.4.25.83 (8ste)Indoor (Dortmund (D))
Rik Reijers1500m4:45 (-)Indoor (Dortmund (D))
Saskia de Jong2,311:42 (15)Dijkencross (Pannerden)
Robin Rietman5,3km17.00 (1e)Dijkencross (Pannerden)
31-12-2017
Saskia de Jong1200 m6:15 (22)Sylvestercross (Soest)
Yvo van den IJssel1300 mtr.6:02 (26e)Sylvestercross (Soest)
Famke Heinst3200m12.39 (1e)Sylvestercross (Soest)
Frank Futselaar8 km23.54 (8e)Sylvesterlauf (Trier (D))
Robin Rietman8km27.35 (42e)Sylvesterlauf (Trier (D))
30-12-2017
Eline de Jong15 km1.03.58 (1e)Oudejaars Crossloop (Vorden)
Edwin Wissema5 km16.22 (2e)Oudejaars Crossloop (Vorden)
24-12-2017
Eline de Jong10 km39.51 (1e)Dijkencross (Pannerden)
Frank Futselaar10 km31.25 (1e)Dijkencross (Pannerden)
Yvo van den IJssel2,5 km10:22 (5e)Dijkencross (Pannerden)
Robin Rietman5,3km17.10 (4e)Dijkencross (Pannerden)
Guido Engelen5.3 km18.00 (6de)Dijkencross (Pannerden)
Edwin Wissema5.3 km 16.47 (2e)Dijkencross (Pannerden)
Frank Futselaar5.3 km16.42 (1e)Dijkencross (Pannerden)
10-12-2017
Yvo van den IJssel1500 meter5:26 (2e )AV Haarlemmermeer cross (Hoofddorp)
09-12-2017
Yvo van den IJssel1000 m3:27,33 ( CR ) (1e )Tripple indoor Gala (Alkmaar)
Saskia de Jong1100 m4:27 (3e)BVC Cross (Wageningen)
03-12-2017
Yvo van den IJssel1 km3:47 (1e)MontferlandRun ('s-Heerenberg)
Saskia de Jong1 km3:59 (2e)MontferlandRun ('s-Heerenberg)
Mike Wennekes1 km3:29 (1e )MontferlandRun ('s-Heerenberg)
Edwin Wissema15 km50.02 (1e 35+)MontferlandRun ('s-Heerenberg)
Guido Engelen15 km53.33 (PR) (7de 35+)MontferlandRun ('s-Heerenberg)
Daan Reintjes15 km47.43 (12 (4e NL))MontferlandRun ('s-Heerenberg)
Eline de Jong15 km1.01.40 (11e Vsen)MontferlandRun ('s-Heerenberg)
Frank Futselaar15 km (Hazen)49.14 (nvt)MontferlandRun ('s-Heerenberg)
Tom van Beusekom15km52.05 (PR) (40e)MontferlandRun ('s-Heerenberg)
Robin Rietman15km53.48 (56e)MontferlandRun ('s-Heerenberg)
Rik Reijers7,5 km26:53 (11e)MontferlandRun ('s-Heerenberg)
26-11-2017
Rik Reijers2,5 km8:15 (66e)Warandaloop (Tilburg)
Daan Reintjes2300m7.19 (10e)Warandeloop (Tilburg)
Robin Rietman2300m7.44 (39e)Warandeloop (Tilburg)
Bregje Sloot2300m9.02 (16e)Warandeloop (Tilburg)
25-11-2017
Saskia de Jong1350 m5:06 (9)Warandeloop (Tilburg)
Yvo van den IJssel1350 meter4:46 (14e)Warandeloop (Tilburg)
19-11-2017
Edwin Wissema15 km50.01 (2e 35+)Zevenheuvelenloop (Nijmegen)
18-11-2017
Saskia de Jong1 km4:15 (1e )Boekeldercross (Aalten)
Tom van Beusekom7km23:38 (PR) (10e )Zevenheuvelennacht (Nijmegen)
12-11-2017
Eline de Jong14 km59.54 (1e)Beek cross (Beek)
11-11-2017
Saskia de Jong1 km4:10 (1e)Boekeldercross (Aalten)
Tom van Beusekom5km17.35 (4de)Boekeldercross (Aalten)
10-11-2017
Famke Heinst6km22.14.70 (78e)NCAA Southeast Regional Championships (Earlysville, Virginia USA)
04-11-2017
Saskia de Jong1 km4:14 (1e)Boekeldercross (Aalten)
Robin Rietman10km36.29 (5e)Boekeldercross (Aalten)
Daan Reintjes10km33.30 (1e)Boekeldercross (Aalten)
03-11-2017
Justin van der Steen5,619.07 (2e)Bergrace by Night (Wageningen - Rhenen)
29-10-2017
Yvo van den IJssel1 km.3,29 (1e)Halve Marathon D'chem (Doetinchem)
Saskia de Jong1000 m3:51 (1e)Halve Marathon D'chem (Doetinchem)
Frank Futselaar27 km (hazen)1:33:37 (nvt)Ljubljana Marathon (Ljubljana (Slovenië))
Edwin Wissema7.5 km24.15 (4e )Halve Marathon D'chem (Doetinchem)
Guido Engelen7.5 km25.58 (9de)Halve Marathon D'chem (Doetinchem)
28-10-2017
Yvo van den IJssel1 km.4:32 (1e)BVC Cross (Veenendaal)
Famke Heinst5km17.55.10 (1e)Big South XC Championship (Lynchburg, Virginia USA)
Saskia de Jong980 m5:00 (2e)BVC Cross (Veenendaal)
15-10-2017
Eline de Jong10 km41.04 (1e)Wim Lebbink Herfstlopen (Wehl)
Guido Engelen5 km17.24 (4de)Wim Lebbink Herfstlopen (Wehl)
13-10-2017
Famke Heinst6km21.32.94 (2e)HPU Vertcrosse Invitational (Kernersville, North Carolina USA)
08-10-2017
Tom van Beusekom10km34.35 (2e)Wim Lebbink Herfstlopen (Wehl)
Frank Futselaar4 Mijl19.32 (18e / 8e NL)4mijl (Groningen)
Daan Reintjes4mijl19.51 (22e / 12e NL)4mijl (Groningen)
Robin Rietman4mijl20.46 (48e)4mijl (Groningen)
01-10-2017
Yvo van den IJssel1 km3:29 (2e 10-13 jr.)Herfstloop Liemers (Babberich)
Mike Wennekes1 km3:15 (1e )Herfstloop Liemers (Babberich)
Frank Futselaar10 km31.24 (12e / 4e NL )Singelloop (Utrecht )
Eline de Jong10 km38.23 (1e)Herfstloop Liemers (Babberich)
Saskia de Jong1000 m3:46 (2de)Herfstloop Liemers (Babberich)
Tom van Beusekom10km34.41 (5e)Herfstloop Liemers (Babberich)
Justin Meerenburgh10km34.08 (3e)Herfstloop Liemers (Babberich)
Daan Reintjes10km31.35 (2e)Herfstloop Liemers (Babberich)
Justin van der Steen5km16.17 (6e)Herfstloop Liemers (Babberich)
Saskia Weinans5km17.42 (1)Herfstloop Liemers (Babberich)
Robin Rietman5km15.47 (3e)Herfstloop Liemers (Babberich)
24-09-2017
Frank Futselaar28km (Hazen) 1:31:26 (nvt)Marathon Berlijn (Berlijn (D))
23-09-2017
Famke Heinst5km17.43.60 (6e)Panorama Farms Invitational (Earlysville, Virginia USA)
17-09-2017
Guido Engelen10 EM1.02.34 (-)Dam tot Dam loop (Zaandam)
Frank Futselaar10 Mijl 50.00 (17e / 4e NL)Dam tot Dam loop (Zaandam)
Saskia Weinans10mijl58.17 (17 (7NL))Dam tot Dam loop (Zaandam)
16-09-2017
Famke Heinst5km18.41 (1e)Big South Preview (Lynchburg, Virginia USA)
15-09-2017
Edwin Wissema5.000 m15.49,97 (7e)Trackmeeting (Wageningen)
10-09-2017
Yvo van den IJssel1 mijl6:01 (3e)Bridge to Bridge (Arnhem )
Eline de Jong10 km39.13 (1e)Bridge to Bridge (Arnhem )
Frank Futselaar10 Mijl (16.1km)55.25 (1e)Bridge to Bridge (Arnhem )
Justin Meerenburgh10km35.25 (6e)Bridge to Bridge (Arnhem )
Tom van Beusekom16.1km13e (1.01.57)Bridge to Bridge (Arnhem )
Guido Engelen5 km17.05 (9de)Bridge to Bridge (Arnhem )
Nadine Willems5 km20.54 (9e)Bridge to Bridge (Arnhem )
Annemiek Keijser500018.50 (1)Bridge to Bridge (Arnhem )
Bregje Sloot5km20.08 (5e)Bridge to Bridge (Arnhem )
Rijk Nabuurs5km18.17 (1e)Bridge to Bridge (Arnhem )
Daan Reintjes5km15.51 (1e)Bridge to Bridge (Arnhem )
Justin van der Steen5km16.35 (4e)Bridge to Bridge (Arnhem )
Robin Rietman5km16.17 (2e)Bridge to Bridge (Arnhem )
09-09-2017
Eline de Jong5 km18.17 (9e)Kramprun (Varsseveld )
Frank Futselaar5 km14.28 (1e)Kramprun (Varsseveld )
Edwin Wissema5 km15.48 (36e )Kramprun (Varsseveld )
Tom van Beusekom5km56e (16.51)Kramprun (Varsseveld )
Bregje Sloot5km19.53 (15e)Kramprun (Varsseveld )
Daan Reintjes5km15.37 (32e)Kramprun (Varsseveld )
Robin Rietman5km16.11 (40e)Kramprun (Varsseveld )
03-09-2017
Mike Wennekes1 km3:25,34 (17e )D - spelen (Amsterdam )
Yvo van den IJssel1 km.3:25 (2e)Bert Timmer Memorial Loop (Duiven)
Frank Futselaar10 Mijl 50.26 (15e / 4e NL)Tilburg Ten Miles (Tilburg )
Justin van der Steen5km16.54 (1e)Bert Timmer Memorial Loop (Duiven)
02-09-2017
Famke Heinst4km14.36 (2e)Elon Opener (Elon, North Carolina)
01-09-2017
Robin Rietman5000m15.34,71 (21e)Trackmeeting (Utrecht )
Guido Engelen5000m16.34.04 (PR) (18de)Trackmeeting (Utrecht )
Frank Futselaar5000m14.01.13 (PR & CR) (1e)Trackmeeting (Utrecht )
Saskia Weinans5000m16.48.40 (PR&CR) (3e v senior)Trackmeeting (Utrecht)
Justin Meerenburgh5000mtr15.51.92 (3e)Trackmeeting (Utrecht )
Bregje Sloot800m2.15,18 (1e)Trackmeeting (Utrecht )
26-08-2017
Yvo van den IJssel1000 meter3:27.78 (1e)baanwedstrijd AV Passaat (Papendrecht)
19-08-2017
Robin Rietman3000m8.52,13 (5e)Meeting voor Mon (Kessel Lo)
Frank Futselaar3000m8.09.27 (PR & CR) (10e)Meeting voor Mon (Kessel Lo)
Saskia Weinans5000m16.49.36 (PR & CR) (4e)Meeting voor Mon (Kessel Lo)
11-08-2017
Robin Rietman1500m4.07,55 (6e)Trackmeeting (Utrecht )
Edwin Wissema3.000 m8.54,90 (11e)Trackmeeting (Utrecht )
Eline de Jong3000 m10.31.18 (-)Trackmeeting (Utrecht )
Guido Engelen3000 mtr9.38,54 (-)Trackmeeting (Utrecht)
Tom van Beusekom3000m9.14.94 (PR) (1e )Trackmeeting (Utrecht )
Famke Heinst3000m10.08.22 (1e (MJA))Trackmeeting (Utrecht )
Rijk Nabuurs3000m9.58 (PR) (2e )Trackmeeting (Utrecht )
Annemiek Keijser8002.20.25 (-)Trackmeeting (Utrecht)
Bregje Sloot800m2.14,30 (1e)Trackmeeting (Utrecht )
Nadine Willems800m2.15.15 (5e)Trackmeeting (Utrecht)
05-08-2017
Frank Futselaar1500m3.51.06 (7e )B-Meeting (Lier (B))
Robin Rietman1500m4.06,40 (3e)B-Meeting (Lier (B))
Famke Heinst800m2.15.52 (4e)B-Meeting (Lier (B))
29-07-2017
Saskia Weinans1500m4.37.38 (2e)Galameeting (Merksem)
Famke Heinst1500m4.38.00 (3e)Galameeting (Merksem)
Frank Futselaar1500m3.47.69 (Persoonlijk record) (4e)Galameeting (Merksem)
Robin Rietman1500m4.09,03 (5e )Galameeting (Merksem)
Rik Reijers1500m4:28,69 (11)Galameeting (Merksem)
Nadine Willems800m2.15.12 (4e)Galameeting (Merksem)
Bregje Sloot800m2.14,16 (1e)Galameeting (Merksem)
22-07-2017
Frank Futselaar5000m14.17.67 (Persoonlijk record) (9e)KBC Nacht (Heusden (B) )
Daan Reintjes5000m14.52.14 (18e)KBC Nacht (Heusden (B) )
Bregje Sloot800m2.15,69 (1e)KBC Nacht (Heusden (B) )
Nadine Willems800m2.14.61 (5e)KBC Nacht (Heusden (B) )
18-07-2017
Edwin Wissema6 km19.50 (1e )Walfortloop (Aalten )
16-07-2017
Saskia Weinans5000m17.54.82 (15e)NK Senioren (Utrecht)
15-07-2017
Daan Reintjes1500m3.51.34 (7e (finale))NK Senioren (Utrecht)
14-07-2017
Frank Futselaar10.000m30.38 (Gouden medaille) (1e)NK Senioren (Utrecht)
Daan Reintjes1500m3.56.43 (5e in serie)NK Senioren (Utrecht)
Nadine Willems800m2.18.39 (20e)NK Senioren (Utrecht)
Famke Heinst800m2.16.35 (5e (serie))NK Senioren (Utrecht)
Bregje Sloot800m2.13,95 (11e)NK Senioren (Utrecht)
09-07-2017
Frank Futselaar5 km14.50 (Parcoursrecord) (1e )Voorthuizen Loopt (Voorthuizen)
Daan Reintjes800m1.53.31 (3e)Arena Games (Hilversum)
08-07-2017
Saskia Weinans5km17.35 (1e)Voorthuizen Loopt (Voorthuizen)
07-07-2017
Justin Meerenburgh1500m04.09.56 (1e master)Trackmeeting (Wageningen)
Rijk Nabuurs1500m4.32.78 (7e)Trackmeeting (Wageningen)
Famke Heinst1500m4.36.90 (1e (MJA))Trackmeeting (Wageningen)
Rik Reijers400m53,62 (3)Trackmeeting (Wageningen)
Edwin Wissema5.000 mtr15.36,55 (10e)Trackmeeting (Wageningen)
Frank Futselaar800 m1.54.12 (Persoonlijk record) (2e)Trackmeeting (Wageningen)
Daan Reintjes800m1.53.22 (1e)Trackmeeting (Wageningen)
Kyra Keurentjes800m2.18.27 (1e)Trackmeeting (Wageningen)
02-07-2017
Yvo van den IJssel1 km.3:50 (1e)Midzomerrun (Westervoort)
Eline de Jong10 km39.23 (2e)Midzomerrun (Westervoort)
Saskia de Jong1000m4:22 (2de)Midzomerrun (Westervoort)
Famke Heinst1500m4.35.15 (4e)NK Junioren (Vught)
Kyra Keurentjes400m finale58.82 (6e)NK Junioren (Vught)
Bregje Sloot400m finale57,52 (4e)NK Junioren (Vught)
Frank Futselaar5 km15.44 (1e)Midzomerrun (Westervoort)
Rijk Nabuurs5km18.06 (8e)Midzomerrun (Westervoort)
Justin van der Steen5km16.14 (2e)Midzomerrun (Westervoort)
01-07-2017
Yvo van den IJssel1000 meter3:22.95 (1e)zomerwedstrijd VAV (Veenendaal)
Bregje Sloot400m halve finale57,31 (2e)NK Junioren (Vught)
Kyra Keurentjes400m halve finale58.81 (4e)NK Junioren (Vught)
Bregje Sloot400m series58,36 (2e)NK Junioren (Vught)
Kyra Keurentjes400m series59.27 (5e)NK Junioren (Vught)
Famke Heinst800m (finale)2.15.07 (4e)NK Junioren (Vught)
30-06-2017
Rik Reijers800m1:59,69 (14)NK Junioren (Vught)
Famke Heinst800m (series)2.17.00 (3e)NK Junioren (Vught)
25-06-2017
Yvo van den IJssel1 km.3:37 (1e)Univé Run van Roden (Roden)
24-06-2017
Frank Futselaar10 km (Hazen)30.28 (8e (2e NL))Stadsloop Appingedam (Appingedam)
Saskia Weinans10km36.31 (9e)Stadsloop Appingedam (Appingedam)
23-06-2017
Famke Heinst1500m4.38.29 (2e (MJA))Trackmeeting (Utrecht)
Justin Meerenburgh3000m9.03.29 (13)Trackmeeting (Utrecht )
Bregje Sloot800m2.16,32 (4e)Trackmeeting (Utrecht)
Nadine Willems800m2.15.29 (5e)Trackmeeting (Utrecht )
Kyra Keurentjes800m2.16.99 (7e)Trackmeeting (Utrecht )
18-06-2017
Yvo van den IJssel1 km.3:34 (2e)RosorumRun (Zevenaar)
Rijk Nabuurs3 mijl18.03 (1e)RosorumRun (Zevenaar)
Rik Reijers800m1:59,12 (1)Competitie (Emmen)
17-06-2017
Frank Futselaar10.000 m30.17.82 (Persoonlijk record) (22e)Gouden Spike (Leiden )
Daan Reintjes1500m3.51.25 (1e (b-serie)Gouden Spike (Leiden )
Famke Heinst800m2.13.72 (3e)Gouden Spike (Leiden )
16-06-2017
Bregje Sloot400m58,11 (2e)Loopgala (Wageningen )
Kyra Keurentjes400m58.38 (6e)Loopgala (Wageningen )
Justin van der Steen500015.57,39 (34e)Loopgala (Wageningen )
Eline de Jong5000 m18.11.60 (-)Loopgala (Wageningen )
Saskia Weinans5000m17.17.29 (8e)Loopgala (Wageningen )
Tom van Beusekom5000meter15.55.49 (33de)Trackmeeting (Wageningen)
11-06-2017
Yvo van den IJssel1 km.3:.42 (2e)Keppelrun (Hoog-Keppel )
Edwin Wissema5.000 mtr15.46,53 (2e (Zilver) 35+)NK Masters (Gouda)
10-06-2017
Mike Wennekes1000 M3:23,07 (5e)Competitie C/D (Ede)
Justin Meerenburgh1500m4.17.32 (23)NK Masters (Gouda)
Eline de Jong3000 m10.29.78 (3e)NSK outdoor (Wageningen)
Frank Futselaar4 Mijl19:46 (Parcoursrecord) (1e)Halve Marathon (Zwolle )
05-06-2017
Saskia de Jong1000m3:22 (1e)Ooyselandloop (Oud-Zevenaar )
Eline de Jong5 km18.06 (1e)Ooyselandloop (Oud-Zevenaar )
Yvo van den IJssel880 meter3:11 (2e)Ooyselandloop (Oud-Zevenaar )
02-06-2017
Eline de Jong1500 m4.49.67 (3e Vsen)Trackmeeting (Utrecht)
Bregje Sloot1500m4.51,24 (7e)Trackmeeting (Utrecht)
Daan Reintjes1500m3.51.68 (4e (EK limiet serie)Global Athletics (Nijmegen )
Robin Rietman1500m4.08,50 (2e )Global Athletics (Nijmegen )
Tom van Beusekom1500meter 4.19.37 (7de (2de serie))Trackmeeting (Utrecht )
Rijk Nabuurs3000m10.11 (6e)Trackmeeting (Utrecht )
Guido Engelen3000m9.27.86 (6de)Trackmeeting (Utrecht)
Kyra Keurentjes400m58.09 (1e)Trackmeeting (Utrecht )
Frank Futselaar5000 meter14.20.82 (Persoonlijk record) (9e)Global Athletics (Nijmegen )
Nadine Willems800m2.16.08 (9e)Trackmeeting (Utrecht )
Famke Heinst800m2.17.15 (7e)Global Athletics (Nijmegen )
27-05-2017
Frank Futselaar1500 m3.48.57 (Clubrecord) (15e)Flanders Cup (Oordegem)
Daan Reintjes1500m3.53.47 (12e (f-serie))Oordegem (B) flanders cup (Oordegem)
Famke Heinst1500m4.36.98 (6e)Flanders Cup (Oordegem)
Nadine Willems400m58.46 (2e)Flanders Cup (Oordegem)
Bregje Sloot800m2.19,62 (9e)Flanders Cup (Oordegem)
Kyra Keurentjes800m2.20.17 (7e)Oordegem (B) flanders cup (Oordegem)
21-05-2017
Eline de Jong5 km19.13 (15e)Marikenloop (Nijmegen)
20-05-2017
Frank Futselaar10 km30.41 (3e)Gerard Tebroke Memorialloop (Aalten )
19-05-2017
Justin van der Steen15004,18.25 (23e)Trackmeeting (Wageningen)
Guido Engelen15004.22.66 (2de master)Trackmeeting (Wageningen)
Robin Rietman1500m4.12,85 (7e)Trackmeeting (Wageningen)
Rijk Nabuurs1500m4.35.92 (11e)Trackmeeting (Wageningen)
Thijs Hubers400 meter50,86 (1e)Trackmeeting (Wageningen)
Famke Heinst400m1.01.87 (2e)Trackmeeting (Wageningen)
Daan Reintjes800m1.54.69 (3e)Trackmeeting (Wageningen)
12-05-2017
Guido Engelen15004.24.14 (11de)Trackmeeting (Utrecht )
Rijk Nabuurs1500m4.51 (5e)Trackmeeting (Utrecht )
Justin van der Steen30009.25 (14e)Trackmeeting (Utrecht )
Tom van Beusekom3000m9.27.22 (15de)Trackmeeting (Utrecht )
Thijs Hubers400 meter51,16 (6e)Trackmeeting (Utrecht )
Bregje Sloot400m59,61 (3e)Trackmeeting (Utrecht )
Kyra Keurentjes800m2.19.66 (9e)Trackmeeting (Utrecht )
Daan Reintjes800m1.56.90 (5e)Trackmeeting (Utrecht )
29-04-2017
Eline de Jong7,7 km28.40 (4e)Batavierenrace (Wageningen)
24-04-2017
Frank Futselaar40km (hazen) 2.24.03 (nvt)Enschede marathon (Enschede)
17-04-2017
Frank Futselaar10 km32.51 (Parcoursrecord) (1e)Paasloop Kilder (Kilder)
Eline de Jong10 km42.19 (1e)Paasloop Kilder (Kilder)
Justin van der Steen5,3km17,57 (3e)Paasloop Kilder (Kilder)
Tom van Beusekom5km18.35 (5de)Paasloop Kilder (Kilder)
09-04-2017
Edwin Wissema5 km15.44 (2e)IJsselloop (Deventer )
08-04-2017
Justin van der Steen5,2518.03 (2e)Kippenren (Barneveld)
02-04-2017
Frank Futselaar10 km31.38 (30e)Parelloop (Brunssum)
Eline de Jong5 km19.01 (8e (6e NL))Parelloop (Brunssum)
01-04-2017
Justin van der Steen10km34.48 (2e)Lenteloop (Brakel)
19-03-2017
Mike Wennekes2,5 KM10:09 (4e)Rondje Nederland (Arnhem)
Frank FutselaarHalve Marathon (21.1km)1:09:10 (39e)NY Half Marathon (New York (USA))
12-03-2017
Edwin Wissema10 km32.20 (2e )CPC loop (Den Haag)
11-03-2017
Eline de Jong3000 m10.46.24 (5e)NSK indoor (Apeldoorn)
05-03-2017
Bregje Sloot3600m14.31 (16e)NK Cross (Amsterdam)
Kyra Keurentjes3600m15.08 (26e)NK Cross (Amsterdam)
Guido Engelen5 km17.45 (5de)RunVisionloop (Winterswijk)
Edwin Wissema5 km16.27 (1e )RunVisionloop (Winterswijk)
Justin van der Steen5km16.49 (1e)Bemmelloop (Bemmel )
Eline de Jong7800 m29.27 (6e)NK Cross (Amsterdam)
Frank FutselaarKorte Cross08:47 (3e)NK Cross (Amsterdam)
Frank FutselaarLange Cross 37:21 (20e)NK Cross (Amsterdam)
04-03-2017
Frank Reintjes7.5 km26.06 (8 e )NK Cross (Amsterdam)
19-02-2017
Tom van Beusekom10km35.15 (3de)Engbergenloop (Gendringen)
Thijs Hubers3 km11.01 (1e)Engbergenloop (Gendringen)
18-02-2017
Justin van der Steen300010.15 (6e)BVC cross (Rhenen)
Bregje Sloot800m2.21,00 (9e)NK Indoor Junioren (Apeldoorn)
Kyra Keurentjes800m2.20.91 (8e)NK Indoor Junioren (Apeldoorn)
12-02-2017
Eline de Jong10 km37.51 (28e )Groet uit Schoorl Run (Schoorl)
Edwin Wissema10 km32.44 (4e 35+)Groet uit Schoorl Run (Schoorl)
Tom van Beusekom10km34.33 (153)Groet uit Schoorl Run (Schoorl)
Frank FutselaarNK 10 km30.24 (Persoonlijk record) (19e / 12e NL)Groet uit Schoorl Run (Schoorl)
11-02-2017
Annemiek Keijser15004.53.36 (9)NK Indoor Senioren (Apeldoorn)
Famke Heinst1500m4.49.86 (7e)NK Indoor Senioren (Apeldoorn)
05-02-2017
Yvo van den IJssel1 km3:48 (4e)Midwintermarathon (Apeldoorn)
Justin Meerenburgh1500m4.13.94 (1e (M35))NK Indoor Masters (Apeldoorn)
Famke Heinst400m61.94 (8e)Indoor (Dortmund (D))
Kyra Keurentjes400m59.83 (6e)Indoor (Dortmund (D))
Edwin Wissema5 km16.56 (1e )SOB Winterbosloop (Beek)
Eline de Jong8 km30.11 (16e)Midwintermarathon (Apeldoorn)
Frank Futselaar8 km23.56 (8e / 1e NL)Midwintermarathon (Apeldoorn)
Nadine Willems800m2.23.05 (1e)Indoor (Dortmund (D))
Tom van Beusekom8km27.00 (31(21 nederlander))Midwintermarathon (Apeldoorn)
04-02-2017
Justin van der Steen320011.27 (1e)BVC Cross (Ede)
Bregje Sloot3200m13.11 (1e)BVC Cross (Ede)
Justin Meerenburgh800m2.03.52 (2e (M35))NK Indoor Masters (Apeldoorn)
29-01-2017
Bregje Sloot3325m13.10 (18e)Mastboscross (Breda)
Annemiek Keijser520.10 (1)SOB Winterbosloop (Beek)
Edwin Wissema5 km16.36 (1e)SOB Winterbosloop (Beek)
Kyra Keurentjes800m2.22.87 (2de)Indoor (Dortmund (D))
Frank FutselaarKorte Cross07:24 (1e)Mastboscross (Breda)
Daan ReintjesKorte Cross7.29 (9e)Mastboscross (Breda)
28-01-2017
Yvo van den IJssel1.6 km.6:52 (5e)Safari run (Arnhem)
22-01-2017
Eline de Jong10 km39.40 (1e)SOB Winterbosloop (Beek)
Tom van Beusekom10Km35.04 (2de)SOB Winterbosloop (Beek)
Frank Reintjes5 km17.30 (5e (1e 45+))SOB Winterbosloop (Beek)
Justin van der Steen5km17.29 (4e)Beek cross (Beek)
21-01-2017
Mike Wennekes1000 M3:30,87 (13e)NK Indoor Junioren (Apeldoorn)
15-01-2017
Nadine Willems2500m12.01 (4e)GOK Crosskampioenschap (Epe)
Frank FutselaarKorte Cross08.38 (4e)Abdijcross (Kerkrade)
Daan ReintjesKorte Cross8.58 (13e)Abdijcross (Kerkrade)
14-01-2017
Kyra Keurentjes2500m11.01 (2e)GOK Crosskampioenschap (Epe)
Bregje Sloot3500m15.47 (1e)GOK Crosskampioenschap (Epe)
Eline de Jong7,5 km30.21 (1e)GOK Crosskampioenschap (Epe)
08-01-2017
Guido Engelen10 km34.14 (2de)Dijkencross (Pannerden)
Tom van Beusekom10Km33.20 (1de)Dijkencross (Pannerden)
Justin van der Steen5,3 km18.14 (4e)Dijkencross (Pannerden)
Rijk Nabuurs5,3km19.43 (1e)Dijkencross (Pannerden)
Frank FutselaarHalve Marathon (21.1km)01:08:19 (16e / 6e NL)Egmond halve marathon (Egmond)
31-12-2016
Frank Reintjes10 km34.36 (1e)Dijkencross (Pannerden)
Rijk Nabuurs5,3km19.11 (2e)Dijkencross (Pannerden)
Frank Futselaar8 km24.12 (14e)Sylvesterlauf (Trier (D))
30-12-2016
Eline de Jong10 km41.05 (2e)Oudejaars Crossloop (Vorden)
Edwin Wissema10 km35.25 (1e)Oudejaars Crossloop (Vorden)
26-12-2016
Daan Reintjes10 km32.00 (1e)Dijkencross (Pannerden)
Frank Futselaar5,3 km 16.27 (1e)Dijkencross (Pannerden)
Rijk Nabuurs5,3km19.30 (1e)Dijkencross (Pannerden)
Edwin Wissema5.3 km17.10 (2e)Dijkencross (Pannerden)
18-12-2016
Edwin Wissema10 km32.29 (1e)Dijkencross (Pannerden)
Eline de Jong10 km38.19 (1e)Dijkencross (Pannerden)
Famke Heinst1000m3.26 (4e)Crosscup (Brussel)
Tom van Beusekom10km33.19 (2de)Dijkencross (Pannerden)
Annemiek Keijser5,320.08 (1)Dijkencross (Pannerden)
Rijk Nabuurs5,3km19.22 (1e)Dijkencross (Pannerden)
Justin Meerenburgh5km17.12 (1e)Dijkencross (Pannerden)
10-12-2016
Rijk Nabuurs3,9km14.31 (5e)BVC Cross (Wageningen)
Justin van der Steen310010.11 (3e)BVC Cross (Wageningen)
Bregje Sloot3100m11.39 (2e)BVC Cross (Wageningen)
Famke Heinst3100m10.59 (1e)BVC Cross (Wageningen)
Kyra Keurentjes3100m12.25 (1e)BVC Cross (Wageningen)
Nadine Willems3100m12.30 (6e)BVC Cross (Wageningen)
04-12-2016
Yvo van den IJssel1 km.3:45 (1e)MontferlandRun ('s-Heerenberg)
Mike Wennekes1000 M3:32 (3e)MontferlandRun ('s-Heerenberg)
Daan Reintjes15 km48.17 (16e / 7e NL)MontferlandRun ('s-Heerenberg)
Frank Futselaar15 km47.05 (13e / 4e NL)MontferlandRun ('s-Heerenberg)
Frank Reintjes15 km53.21 (2e 45+ cat)MontferlandRun ('s-Heerenberg)
Eline de Jong15 km59.43 (13e)MontferlandRun ('s-Heerenberg)
Edwin Wissema15 km51.20 (6e 35+)MontferlandRun ('s-Heerenberg)
Guido Engelen15 km54.19 (12de 35+)MontferlandRun ('s-Heerenberg)
Saskia Weinans15KM54.29 (9 / 3NL)MontferlandRun ('s-Heerenberg)
Justin van der Steen7,5 km25.43 (6e)MontferlandRun ('s-Heerenberg)
Justin Meerenburgh7,5k24.47 (4e)MontferlandRun ('s-Heerenberg)
Bregje Sloot7,5km29.46 (2e)MontferlandRun ('s-Heerenberg)
27-11-2016
Saskia Weinans2,57.45 (6 / 3NL)Warandeloop (Tilburg)
Annemiek Keijser250008.27 (33)Warandeloop (Tilburg)
Daan Reintjes25006.39 (9e)Warandeloop (Tilburg)
Famke Heinst2500m7.54 (13e)Warandaloop (Tilburg)
Bregje Sloot2500m8.31 (36e)Warandaloop (Tilburg)
Nadine Willems2500m8.58 (48e)Warandeloop (Tilburg)
Justin van der Steen5km16.51 (1e)Bemmelloop (Bemmel )
Frank FutselaarKorte Cross (2500 m)6.26 (2e)Warandaloop (Tilburg)
20-11-2016
Edwin Wissema15 km51.08 (6e 35+)Zevenheuvelenloop (Nijmegen)
Frank Futselaar15 km48.26 (25e / 8 NL)Zevenheuvelenloop (Nijmegen)
19-11-2016
Eline de Jong10 km 41.03 (1e)Boekeldercross (Aalten)
Tom van Beusekom10km35:50 (2de)Boekeldercross (Aalten)
Guido Engelen5 km17.46 (11de)Boekeldercross (Aalten)
12-11-2016
Famke Heinst2500m10.21 (1e)Gelders Overijsselse Crosscompetitie (Harderwijk)
Kyra Keurentjes2500m11.26 (1e)Gelders Overijsselse Crosscompetitie (Harderwijk)
Annemiek Keijser290010.50 (1)Gelders Overijsselse Crosscompetitie (Harderwijk)
Eline de Jong6000 m25.08 (2e)Gelders Overijsselse Crosscompetitie (Harderwijk)
06-11-2016
Famke Heinst3000m10.47 (3e)Maple Leaf Cross (Hilversum)
Frank FutselaarKorte Cross (3 km)08.50 (2e)Maple Leaf Cross (Hilversum)
04-11-2016
Kyra Keurentjes3300m13.30 (5e)Bergrace by Night (Wageningen - Rhenen)
Annemiek Keijser5,622.47 (2)Bergrace by Night (Wageningen - Rhenen)
Justin Meerenburgh5,6 km19:12 (1e)Bergrace by Night (Wageningen - Rhenen)
Justin van der Steen5,6 km20.19 (3e)Bergrace by Night (Wageningen - Rhenen)
Tom van Beusekom7,625,34 (1de)Bergrace by Night (Wageningen - Rhenen)
30-10-2016
Rijk Nabuurs2,5km8.42 (3e)Halve Marathon D'chem (Doetinchem)
Erwin Reijmer21.1 km1.14.22 (1e)Halve Marathon D'chem (Doetinchem)
Eline de Jong7,5 km28.06 (1e)Halve Marathon D'chem (Doetinchem)
Milou Mattijssen7,5 km32:34 (5e)Halve Marathon D'chem (Doetinchem)
Edwin Wissema7.5 km23.28 (1e)Halve Marathon D'chem (Doetinchem)
Saskia Weinanshalve marathon1.19.42 (1)Halve Marathon D'chem (Doetinchem)
Frank FutselaarHalve Marathon (21.1 km)1.07.52 (4e / 2e NL)DrechtStadLoop (Dordrecht)
29-10-2016
Justin van der Steen314011.09 (1e)BVC cross (Rhenen)
Justin Meerenburgh314011:04 (1e)BVC cross (Rhenen)
Famke Heinst4120m17.04 (1e)BVC cross (Rhenen)
Tom van Beusekom936033,44 (4de)BVC Cross (Veenendaal)
26-10-2016
Daan Reintjes10 km32.00 (1e)Dijkencross (Pannerden)
16-10-2016
Eline de Jong5 km 18.44 (1e)Wim Lebbink Herfstlopen (Wehl)
09-10-2016
Erwin Reijmer10 km34:33 (1)Wim Lebbink Herfstlopen (Wehl)
Frank Futselaar4 Mijl (6,4 km)19.09 (19e / 8e NL)4mijl (Groningen)
Daan Reintjes4 mijl (6.4km)20.00 (30e / 18e NL)4mijl (Groningen)
Saskia Weinans4mijl22.31 (15 (9e nl))4mijl (Groningen)
Eline de Jong5 km 18.30 (1e)Wim Lebbink Herfstlopen (Wehl)
02-10-2016
Frank Futselaar10 km30.50 (1e)Herfstloop Liemers (Babberich)
Eline de Jong10 km 38.14 (2e)Herfstloop Liemers (Babberich)
Saskia Weinans10km36.21 (1)Herfstloop Liemers (Babberich)
Edwin Wissema21.1 km1.12,52 (2e 35+)Singelloop (Breda)
Milou Mattijssen3 km11:28 (2e)Herfstloop Liemers (Babberich)
Justin Meerenburgh3km09.00 (1e)Herfstloop Liemers (Babberich)
Famke Heinst3km10.15 (1e)Herfstloop Liemers (Babberich)
Rijk Nabuurs3km10.18 (3e)Herfstloop Liemers (Babberich)
Guido Engelen5 km17.24 (7de)Herfstloop Liemers (Babberich)
Daan Reintjes5 km15.39 (1e)Herfstloop Liemers (Babberich)
Bregje Sloot5 km19.49 (2e)Herfstloop Liemers (Babberich)
Annemiek Keijser500019.19 (1)Herfstloop Liemers (Babberich)
Kyra Keurentjes5km20.41 (3e)Herfstloop Liemers (Babberich)
Justin van der Steen5km17.02 (4e)Herfstloop Liemers (Babberich)
Tom van Beusekom5km17:16 (6de)Herfstloop Liemers (Babberich)
25-09-2016
Milou Mattijssen4 EM26:21 (2e)Posbankloop (Velp )
Justin van der Steen4EM21.06 (7e)Posbankloop (Velp )
24-09-2016
Annemiek Keijser4x40004.06.13 (3)NK Estafette (Amstelveen)
Kyra Keurentjes4x400m4.06.13 (3e)NK Estafette (Amstelveen)
Bregje Sloot4x400m4.06.13 (3e)NK Estafette (Amstelveen)
18-09-2016
Frank Futselaar10 EM (16,1 km)50.57 (25e / 7e NL)Dam tot Dam loop (Zaandam)
16-09-2016
Justin van der Steen15004.33,05 (5e)Trackmeeting (Wageningen)
Bregje Sloot1500m5.07.98 (7e)Trackmeeting (Wageningen)
Justin Meerenburgh800m2.03 (-)Trackmeeting (Wageningen)
11-09-2016
Daan Reintjes10 mijl (16,1 km)56.34 (2e )Bridge to Bridge (Arnhem )
Frank Reintjes10 mijl (16,1 km)58.24 (5e)Bridge to Bridge (Arnhem )
Erwin Reijmer10,4 k36:49 (3e)Bridge to Bridge (Arnhem )
Saskia Weinans3 EM17.52 (2)Bridge to Bridge (Arnhem )
Frank Futselaar3 mijl (4,8 km)14.36 (1e)Bridge to Bridge (Arnhem )
Guido Engelen3 mijl (4,8 km)17.04 (6e)Bridge to Bridge (Arnhem )
Bregje Sloot3 mijl (4,8 km)19.09 (5e)Bridge to Bridge (Arnhem )
Justin Meerenburgh3 mijl (4,8 km)16.09 (3e)Bridge to Bridge (Arnhem )
Nadine Willems3 mijl (4,8 km)21:23 (9)Bridge to Bridge (Arnhem )
Isabel Wasseveld-Sticker3 mijl (4,8 km)22.37 (18e)Bridge to Bridge (Arnhem )
Kyra Keurentjes3 mijl (4,8 km)21.23 (10e)Bridge to Bridge (Arnhem )
Milou Mattijssen3 mile20:46 (6e)Bridge to Bridge (Arnhem )
Famke Heinst4,8km18.40 (4e)Bridge to Bridge (Arnhem )
Rijk Nabuurs5km19.25 (27e)Bridge to Bridge (Arnhem )
Eline de Jong6 mijl (9,6 km)38.24 (1e)Bridge to Bridge (Arnhem )
Tom van Beusekom9,6km34,52 (4de)Bridge to Bridge (Arnhem )
10-09-2016
Saskia Weinans5 km17.48 (5 )Kramprun (Varsseveld )
Edwin Wissema5 km15.47 (15e)Kramprun (Varsseveld )
Eline de Jong5 km18.26 (8e)Kramprun (Varsseveld )
Frank Futselaar8 mijl (12,8 km)41.18 (7e / 2e NL)Fish Potatorun (Emmeloord)
04-09-2016
Yvo van den IJssel1 km.3:31 (3e)Bert Timmer Memorial Loop (Duiven)
Frank Futselaar10 EM (16,1km)53.08 (34e / 14e NL)Tilburg Ten Miles (Tilburg )
Eline de Jong10 km 39.23 (1e)Bert Timmer Memorial Loop (Duiven)
Justin van der Steen5 km17.12 (1e)Bert Timmer Memorial Loop (Duiven)
Edwin Wissema5 km15.58 (1e)Dijkenloop (Beneden Leeuwen )
Annemiek Keijser500019.22 (1)Bert Timmer Memorial Loop (Duiven)
Rijk Nabuurs5km19.40 (14e)Bert Timmer Memorial Loop (Duiven)
02-09-2016
Kyra Keurentjes1000m3.11.92 (3e)Trackmeeting (Utrecht )
Annemiek Keijser80002.19.45 (4)Trackmeeting (Utrecht)
Famke Heinst800m2.14.06 (1e)Trackmeeting (Utrecht )
Bregje Sloot800m2.27.71 (14e)Trackmeeting (Utrecht )
20-08-2016
Edwin Wissema5.000 mtr15.57,55 (10e )Flanders cup (Lokeren (B) )
Frank Futselaar5000 m14.44.97 (12e)Galameeting (Merksem)
12-08-2016
Famke Heinst1500m4.37.55 (2e)Trackmeeting (Utrecht )
Edwin Wissema3.000 mtr8.59,67 (15e)Trackmeeting (Utrecht )
Eline de Jong3000 m10.32.87 (-)Trackmeeting (Utrecht )
Annemiek Keijser80002.21.64 (10)Trackmeeting (Utrecht)
Bregje Sloot800m2.23.52 (3e)Trackmeeting (Utrecht )
30-07-2016
Frank Futselaar3000 m08.15.61 (11e)Meeting voor Mon (Kessel Lo)
22-07-2016
Annemiek Keijser15004.54 (3)Trackmeeting (Wageningen)
Famke Heinst400m58.75 (1e)Trackmeeting (Wageningen)
Edwin Wissema5.000 mtr15.44,48 (8e)Trackmeeting (Wageningen)
Frank Futselaar800 m1.55.13 (2e)Trackmeeting (Wageningen)
Bregje Sloot800m2.24.46 (6e)Trackmeeting (Wageningen)
16-07-2016
Edwin Wissema10 km32.53 (3e 35+)Wiezoloop (Wierden)
Frank Futselaar1500 m3.49.31 (3e)KBC Nacht (Heusden (B) )
15-07-2016
Guido Engelen1500m4.17.31 (16de)Trackmeeting (Utrecht)
Famke Heinst1500m4.37.27 (2e)Trackmeeting (Utrecht )
Annemiek Keijser300010.58 (6)Trackmeeting (Utrecht)
Frank Futselaar800 m01.54.52 (3e)Trackmeeting (Utrecht )
Bregje Sloot800m2.21.04 (9e)Trackmeeting (Utrecht )
10-07-2016
Eline de Jong10 km39.23 (1e)NSK 10 km weg (Amsterdam)
09-07-2016
Yvo van den IJssel1 km.3:28 (1e)Voorthuizen Loopt (Voorthuizen)
Frank Futselaar5 km15.03 (1e)Voorthuizen Loopt (Voorthuizen)
03-07-2016
Yvo van den IJssel1 km.3:55 (1e)Midzomerrun (Westervoort)
Famke Heinst1500m (finale)4.47.49 (6e)NK junioren (Breda)
Frank Futselaar5 km15.30 (1e)Midzomerrun (Westervoort)
Edwin Wissema5 km15.41 (2e )Midzomerrun (Westervoort)
Tom van Beusekom5km16:39 (3de)Midzomerrun (Westervoort)
Saskia Weinans5km17.40 (1)Midzomerrun (Westervoort)
02-07-2016
Famke Heinst1500m (series)4.52.16 (3e)NK junioren (Breda)
Famke Heinst800m (finale)2.15.51 (3e)NK junioren (Breda)
01-07-2016
Eline de Jong5000 m18.03.37 (5e)NK junioren (Breda)
Famke Heinst800m (series)2.18.18 (1e)NK junioren (Breda)
24-06-2016
Eline de Jong1500 m4.53.67 (-)Trackmeeting (Utrecht )
Edwin Wissema3.000 mtr9.08,71 (10e)Trackmeeting (Utrecht )
Saskia Weinans3000m10.11.90 (4)Trackmeeting (Utrecht )
Tom van Beusekom3000meter9:20:37 (11de)Trackmeeting (Utrecht )
Bregje Sloot400m1.01.78 (2e)Trackmeeting (Utrecht )
Famke Heinst800m2.15.75 (2e)Trackmeeting (Utrecht)
18-06-2016
Famke Heinst800m2.14.48 (5e (serie))NK senioren (Amsterdam)
17-06-2016
Saskia Weinans1500 (finale)4.46.93 (11)NK senioren (Amsterdam)
16-06-2016
Annemiek Keijser150004.53.26 (23)NK senioren (Amsterdam)
Saskia Weinans1500m4.37.24 (6 (heat 2))NK senioren (Amsterdam)
11-06-2016
Edwin Wissema5.000 mtr15.41,71 (2e (Zilver) 35+)NK Masters (Utrecht)
Saskia Weinans8002.18.04 (10)Gouden Spike (Leiden )
Famke Heinst800m2.12.96 (8e)Gouden Spike (Leiden )
05-06-2016
Eline de Jong3 km11.27 (1e)RosorumRun (Zevenaar)
04-06-2016
Annemiek Keijser15004.55.86 (7)Flanders Cup (Oordegem)
Famke Heinst800m2.14.43 (6e)Oordegem (B) flanders cup (Oordegem)
29-05-2016
Famke Heinst400m60.24 (2e)Competitie (Vught)
28-05-2016
Saskia Weinans1500 meter4.40.65 (7)Oordegem (B) flanders cup (Oordegem)
Frank Futselaar5000 m14.36.13 (22e)Oordegem (B) flanders cup (Oordegem)
Nadine Willems800m 2.16.63 (8e)Flanders Cup (Oordegem)
27-05-2016
Eline de Jong5000 m17.47.55 (-)Trackmeeting (Wageningen)
Tom van Beusekom5000meter16,12,46 (4de senioren )Trackmeeting (Wageningen)
22-05-2016
Eline de Jong3000 m10.29.05 (1e)NSK outdoor (Wageningen)
20-05-2016
Edwin Wissema1.500 mtr4.22,74 (15e)Trackmeeting (Utrecht )
Annemiek Keijser150005.03.59 (9)Trackmeeting (Utrecht )
Guido Engelen1500 m4.21.19 (14de)Trackmeeting (Utrecht)
Famke Heinst1500m4.41.95 (2e)Trackmeeting (Utrecht)
Saskia Weinans3000 meter10.14.61 (5)Trackmeeting (Utrecht)
18-05-2016
Frank Futselaar1500 m3.50.86 (12e)Global Athletics (Nijmegen )
Saskia Weinans1500 meter4:37.34 (12)Global Athletics (Nijmegen )
Famke Heinst800m2.14.61 (3e)Global Athletics (Nijmegen )
Nadine Willems800m 2.18.78 (2e)Global Athletics (Nijmegen )
16-05-2016
Eline de Jong10 km37.19 (1e)Ooyselandloop (Oud-Zevenaar )
Tom van Beusekom10km33,46 (1de)Ooyselandloop (Oud-Zevenaar )
Milou Mattijssen4.850 km20:31 (1e )Ooyselandloop (Oud-Zevenaar )
Wouter Gijsberts4.850 km15:56 (2e)Ooyselandloop (Oud-Zevenaar )
Edwin Wissema4.850 km15.37 (1e)Ooyselandloop (Oud-Zevenaar )
14-05-2016
Frank Futselaar1500 m3.57.08 (5e)Flynth Recordwedstrijden (Hoorn )
Famke Heinst800m2.13.33 (7e)Flynth Recordwedstrijden (Hoorn )
13-05-2016
Edwin Wissema1.500 mtr4.28,09 (15e)Loopgala (Wageningen )
Eline de Jong1500 m4.56.06 (-)Loopgala (Wageningen )
Annemiek Keijser8002.26.47 (4)Loopgala (Wageningen )
24-04-2016
Frank Futselaar10 EM (16,1 km) 49.54 (6e / 1e NL)City Run (Roermond)
Famke Heinst3000 meter10:32.68 min. (1)Competitie (Vught)
23-04-2016
Annemiek Keijser7,730.41 (8)Batavierenrace (Wageningen)
Eline de Jong7,7 km28.38 (4e)Batavierenrace (Wageningen)
17-04-2016
Daan Reintjes10km31.24 (15e)Cityrun (Hilversum )
03-04-2016
Edwin Wissema10 km33.41 (9e 35-40+)Parelloop (Brunssum)
Daan Reintjes10km32.42 (41e)Parelloop (Brunssum)
Famke Heinst5 km19.06 (8e)Parelloop (Brunssum)
28-03-2016
Eline de Jong10 km42.05 (1e)Paasloop Kilder (Kilder)
Tom van Beusekom5,2km18.25 (3de)Paasloop Kilder (Kilder)
Famke Heinst5.2 km19.49 (1e)Paasloop Kilder (Kilder)
15-03-2016
Tom van Beusekom11.6km39,48 (3de)Bergrace by Night (Wageningen - Rhenen)
13-03-2016
Daan Reintjes11600m38.59 (11e)NK Cross (Oldenzaal)
Annemiek Keijser250008.41 (12)NK Cross (Oldenzaal)
Nadine Willems2500m8.56 (14e)NK Cross (Oldenzaal)
Eline de Jong5900 m22.49 (6e)NK Cross (Oldenzaal)
06-03-2016
Edwin Wissema21.1 km1.11,43 (5e)CPC loop (Den Haag)
Guido Engelen5 km17.26 (4de)Bemmelloop (Bemmel )
05-03-2016
Eline de Jong3000 m10.27.00 (2e)NSK indoor (Apeldoorn)
Daan Reintjes3000m8.46.36 (1e)NSK indoor (Apeldoorn)
Nadine Willems800m 2.17.64 (3e)NSK indoor (Apeldoorn)
28-02-2016
Annemiek Keijser150004.54.00 (9)NK Indoor Senioren (Apeldoorn)
Famke Heinst1500m (finale)4.47.59 (5e)NK Indoor Senioren (Apeldoorn)
27-02-2016
Annemiek Keijser150004.52.16 (9)NK Indoor Senioren (Apeldoorn)
Famke Heinst1500m (series)4.56.68 (1e)NK Indoor Senioren (Apeldoorn)
Nadine Willems800m 2.17.64 (4e serie)NK Indoor Senioren (Apeldoorn)
20-02-2016
Eline de Jong3000 m10.32.18 (3e)NK Indoor Junioren (Apeldoorn)
Famke Heinst800m2.14.60 (1e)NK Indoor Junioren (Apeldoorn)
14-02-2016
Edwin Wissema10 km32.59 (4e 35+)Groet uit Schoorl Run (Schoorl)
Eline de Jong10 km38.48 (4e)Groet uit Schoorl Run (Schoorl)
Tom van Beusekom10km35.24(geklokt 34.30) (117e)Groet uit Schoorl Run (Schoorl)
Daan Reintjes10km31.45 (37 (24e nl))Groet uit Schoorl Run (Schoorl)
Frank Reintjes30009.46 (2e 45-50 cat)NK Indoor Masters (Apeldoorn)
Frank FutselaarNK 10 km31.38 (33e / 20e NL)Groet uit Schoorl Run (Schoorl)
07-02-2016
Frank Futselaar8 km24.08 (9e / 3e NL)Midwintermarathon (Apeldoorn)
Daan Reintjes8km25.35 (18e)Midwintermarathon (Apeldoorn)
06-02-2016
Annemiek Keijser150005.03 (3)Indoor AV'34 (Apeldoorn)
Famke Heinst1500m4.42.32 (2e)Indoor AV'34 (Apeldoorn)
Tijs Groen3000 meter8:31,54 (2)Indoor AV'34 (Apeldoorn)
31-01-2016
Annemiek Keijser257510.13 (22)Mastboscross (Breda)
Thijs Hubers5 km17.21 (5e)SOB Winterbosloop (Beek)
Frank Futselaar5 km15.37 (1e)SOB Winterbosloop (Beek)
Eline de Jong5375 m21.05 (6e)Mastboscross (Breda)
Daan Reintjes5km15.55 (2e)SOB Winterbosloop (Beek)
30-01-2016
Famke Heinst1500m4.50.01 (2e)Indoor Omnisport (Apeldoorn)
24-01-2016
Thijs Hubers400 meter53,01 (6e)Indoor (Dortmund (D))
Edwin Wissema5 km16.26 (2e)SOB Winterbosloop (Beek)
Daan Reintjes5km15.58 (1e)SOB Winterbosloop (Beek)
Nadine Willems800m2.16.75 (3e)Indoor (Dortmund (D))
Famke Heinst800m2.17.75 (2e)Indoor (Dortmund (D))
17-01-2016
Edwin Wissema8.4 km32.06 (7e)NSK Cross (Nijmegen)
Frank Futselaar8.4 km / Lange Cross28.36 (1e)NSK Cross (Nijmegen)
Eline de Jong8400 m35.54 (2e )NSK Cross (Nijmegen)
11-01-2016
Daan Reintjes10 km32.53 (1e)Dijkencross (Pannerden)
10-01-2016
Bregje Sloot10 km41.24 (2e)Dijkencross (Pannerden)
Frank Reintjes10 km34.03 (3e overal, 1e 40+)Dijkencross (Pannerden)
Edwin Wissema10km33.23 (2e)Dijkencross (Pannerden)
Nadine Willems10km43.44 (5e)Dijkencross (Pannerden)
Frank Futselaar21.1 km1:13.59 (39e )Egmond halve marathon (Egmond)
Famke Heinst5,3 km20.25 (1e)Dijkencross (Pannerden)
09-01-2016
Annemiek Keijser320013.17 (2)BVC Cross (Ede)
03-01-2016
Tijs Groen10 km31.25 min. (1)Dijkencross (Pannerden)
Tom van Beusekom10km34.02 (4de)Dijkencross (Pannerden)
Frank Reintjes10km33.31 (2e overal 1e 40+)Dijkencross (Pannerden)
31-12-2015
Famke Heinst3200m14.13 (22e)Sylvestercross (Soest)
Eline de Jong4000 m16.49 (7e)Sylvestercross (Soest)
Frank FutselaarLange Cross38.17 (31e)Sylvestercross (Soest)
30-12-2015
Edwin Wissema5 km16.26 (1e )Oudejaars Crossloop (Vorden)
27-12-2015
Frank Reintjes10 km33.51 (2e overal 1e 40+)Dijkencross (Pannerden)
Eline de Jong10 km39.17 (1e)Dijkencross (Pannerden)
Tom van Beusekom10 km34.23 (4de)Dijkencross (Pannerden)
Thijs Hubers5,3 km17.55 (3e)Dijkencross (Pannerden)
Edwin Wissema5.3 km17.05 (1e)Dijkencross (Pannerden)
Annemiek Keijser730.56 (2)Derde Kerstdagloop (Arnhem)
20-12-2015
Frank Futselaar10 km31.19 (1e)Dijkencross (Pannerden)
Frank Reintjes10 km33.50 (3e overal en 2e 40+)Dijkencross (Pannerden)
Guido Engelen5.318.08 (5de)Dijkencross (Pannerden)
06-12-2015
Edwin Wissema15 km51.08 (21e (1e 35+))MontferlandRun ('s-Heerenberg)
Eline de Jong15 km1.00.05 (12e Vsen)MontferlandRun ('s-Heerenberg)
Frank Reintjes15 km52.37 (1e 45-50 cat)MontferlandRun ('s-Heerenberg)
Guido Engelen15 km54.32 (55ste)MontferlandRun ('s-Heerenberg)
22-11-2015
Nadine Willems2.5 km8.47 (37e)Warandeloop (Tilburg)
Annemiek Keijser250008.51 (40)Warandeloop (Tilburg)
Famke Heinst3200m12.28 (20e)Warandeloop (Tilburg)
Eline de Jong4300 m16.40 (14e)Warandeloop (Tilburg)
21-11-2015
Edwin Wissema7.5 km26.15 (4e (2e 35+))Warandeloop (Tilburg)
15-11-2015
Edwin Wissema15 km51.21 (52e (2de 35+))Zevenheuvelenloop (Nijmegen)
14-11-2015
Frank Reintjes15 km52.49 (5e 45-50 cat)Zevenheuvelenloop (Nijmegen)
25-10-2015
Eline de Jong21,1 km1.31.07 (3e)Halve Marathon D'chem (Doetinchem)
Edwin Wissema7.5 km24.16 (2e)Halve Marathon D'chem (Doetinchem)
Guido Engelen7.5 km25.41 (9de)Halve Marathon D'chem (Doetinchem)
18-10-2015
Edwin Wissema10 km33.54 (1e)Wim Lebbink Herfstlopen (Wehl)
Eline de Jong5 km18.38 (1e)Wim Lebbink Herfstlopen (Wehl)
11-10-2015
Frank Futselaar4 EM (6,4 km)18.53 (16e / 8e NL)4mijl (Groningen)
Frank Reintjes5 km16.46 (1 ste )PactuWehl (Wehl)
04-10-2015
Eline de Jong10 km40.36 (1e)Herfstloop Liemers (Babberich)
Frank Futselaar10 km32.14 (1e)Herfstloop Liemers (Babberich)
Frank Reintjes10 km34.27 (2e overal 1e 40+)Herfstloop Liemers (Babberich)
Edwin Wissema21.1 km1.14,40 (41e (2e 35+))Singelloop (Breda)
Bregje Sloot3 km10.54 (2e)Herfstloop Liemers (Babberich)
Annemiek Keijser300011.03 (1)Herfstloop Liemers (Babberich)
Milou Mattijssen3000 m11:11 (3)Herfstloop Liemers (Babberich)
Kyra Keurentjes3km11.26 (4de)Herfstloop Liemers (Babberich)
Guido Engelen5 km17.06 (4de)Herfstloop Liemers (Babberich)
27-09-2015
Edwin Wissema10 km33.15 (23e (2e 35+))Singelloop (Utrecht )
Wouter Gijsberts6 km 20:13 (4e)Posbankloop (Velp )
Frank Futselaar6 km19.15 (1e)Posbankloop (Velp )
20-09-2015
Frank Futselaar10 EM (16,1 km) 52.56 (38e /11e NL)Dam tot Dam loop (Zaandam)
13-09-2015
Eline de Jong10 EM1.08.36 (3e)Bridge to Bridge (Arnhem )
Frank Reintjes10 EM57.42 (1e 40+ 5e overal)Bridge to Bridge (Arnhem )
Frank Futselaar10 EM (16,1 km) 54.04 (1e)Bridge to Bridge (Arnhem )
Justin Meerenburgh3EM16.15 (3e)Bridge to Bridge (Arnhem )
Bregje Sloot4,8 km20.07 (6e)Bridge to Bridge (Arnhem )
Milou Mattijssen4,8km20:14 (8)Bridge to Bridge (Arnhem )
Nadine Willems4,8km20.30 (9)Bridge to Bridge (Arnhem )
Guido Engelen4.8 km16.40 (4de)Bridge to Bridge (Arnhem )
Wouter Gijsberts6 mijl 32:41 (1e)Bridge to Bridge (Arnhem )
06-09-2015
Eline de Jong5 km18.56 (3e)Bert Timmer Memorial Loop (Duiven)
Edwin Wissema5km16.09 (2de)Dijkenloop (Beneden Leeuwen )
05-09-2015
Frank Reintjes5 km16.39 (1e overal)Bert Timmer Memorial Loop (Duiven)
Guido Engelen5000 m16.48 (14)Trackmeeting (Wageningen)
04-09-2015
Eline de Jong1000 m3.07.16 (-)Trackmeeting (Utrecht )
14-08-2015
Nadine Willems800m2.16.67 (2de)Trackmeeting (Utrecht )
13-08-2015
Famke Heinst4,8 km19.27 (2e)Bridge to Bridge (Arnhem )
08-08-2015
Edwin Wissema5.000 mtr15.34,96 (12e)Flanders cup (Lokeren (B) )
04-08-2015
Famke Heinst1000m3.06.02 (1e)Trackmeeting (Utrecht)
01-08-2015
Nadine Willems800m2.15.92 (4de (serie))NK senioren (Amsterdam)
28-07-2015
Famke Heinst800m2.18 (5e (serie))EYOF (Tbilisi (Georgië))
21-07-2015
Edwin Wissema6 km19.20 (1ste)Walfortloop (Aalten )
Eline de Jong6 km23.01 (1e)Walfortloop (Aalten )
18-07-2015
Nadine Willems800m2.16.48 (5e)KBC Nacht (Heusden (B) )
Famke Heinst800m2.17.05 (8e)KBC Nacht (Heusden (B) )
17-07-2015
Edwin Wissema5.000 mtr15.39,12 (7e)Trackmeeting (Wageningen)
10-07-2015
Edwin Wissema3.000 mtr8.54,99 (10e)Trackmeeting (Utrecht )
Famke Heinst800m2.13.83 (2e)Trackmeeting (Utrecht )
Nadine Willems800m2.18.02 (7e )Trackmeeting (Utrecht )
05-07-2015
Nadine Willems400m59:81 (9e)Meeting (Rhede (D) )
Famke Heinst400m60.05 (4e (serie))Meeting (Rhede (D) )
Eline de Jong5 km18.14 (1e)Midzomerrun (Westervoort)
Frank Reintjes5 km16.18 (1 ste 40+)Midzomerrun (Westervoort)
Milou Mattijssen5000 m 20:57 (8e)Midzomerrun (Westervoort)
27-06-2015
Famke Heinst800 meter2.15.54 (2e)NK junioren (Breda)
26-06-2015
Eline de Jong500018:02.62 (1e MA)NK junioren (Breda)
Famke Heinst800 meter2.19.90 (1e)NK junioren (Breda)
19-06-2015
Edwin Wissema1.500 mtr4.21,96 (20e)Trackmeeting (Utrecht )
Eline de Jong1500 m4.57.96 (3e MA)Trackmeeting (Utrecht )
Frank Reintjes30009.30 (2 de 45+)Trackmeeting (Utrecht)
Nadine Willems800 m2.17.07 (4de)Trackmeeting (Utrecht)
Famke Heinst800m2.14.16 (3e)Trackmeeting (Utrecht)
14-06-2015
Wouter Gijsberts10 km34:22 (1)Keppelrun (Hoog-Keppel )
13-06-2015
Frank Reintjes500016.30 (5 de )NK Masters (Utrecht)
Famke Heinst800m2.16.67 (9e)Gouden Spike (Leiden )
12-06-2015
Eline de Jong1500 m4.54.02 (1e MA)Trackmeeting (Wageningen)
27-05-2015
Nadine Willems800 m2.17.11 (7e )Global Athletics (Nijmegen )
Famke Heinst800m2.15.73 (5e)Global Athletics (Nijmegen )
25-05-2015
Frank Reintjes10 km33.21 (1e)Ooyselandloop (Oud-Zevenaar )
Eline de Jong10 km39.27 (1e)Ooyselandloop (Oud-Zevenaar )
Edwin Wissema5 km16.19 (1e)Ooyselandloop (Oud-Zevenaar )
22-05-2015
Milou Mattijssen400 m5:17 (9e)Trackmeeting (Wageningen)
Eline de Jong5000 m17.56.02 (2e MA)Trackmeeting (Wageningen)
Nadine Willems800 m2.17.81 (1e)Trackmeeting (Wageningen)
17-05-2015
Milou Mattijssen300 meter47:38 (7e ( in serie))Trackmeeting (Utrecht )
16-05-2015
Frank Futselaar1500 m3.52.16 (7e)Flynth Recordwedstrijden (Hoorn )
14-05-2015
Frank Reintjes3000 m9.30.68 (21)Harry Schulting Games (Vught )
Famke Heinst400 m60.71 (2e)Battle of the B's (Amsterdam)
Nadine Willems400 m1.00.31 (6e)Harry Schulting Games (Vught )
Thijs Hubers400 meter53,11 (12e)Harry Schulting Games (Vught )
08-05-2015
Frank Futselaar1500 m3.56.25 (2e)Trackmeeting (Utrecht)
Eline de Jong3000 m10.12.81 (1e MA)Trackmeeting (Utrecht )
Frank Futselaar3000 m8.45.16 (1e)Trackmeeting (Utrecht )
Famke Heinst400 m59.22 (4e MB)Trackmeeting (Utrecht )
Milou Mattijssen400 m5:17 (9e)Trackmeeting (Utrecht )
Nadine Willems400 m59.53 (2e)Trackmeeting (Utrecht )
Thijs Hubers400 meter53,45 (7e)Trackmeeting (Utrecht )
07-05-2015
Edwin Wissema10 km34.57 (8e)Gerard Tebroke Memorialloop (Aalten )
03-05-2015
Erwin Reijmer5 km16.55 (2e)Bemmelloop (Bemmel )
26-04-2015
Eline de Jong5 km18.11 (1e)Dorpsloop (Twello)
19-04-2015
Frank Reintjes10 km34.05 (3e)Cityrun (Hilversum )
06-04-2015
Eline de Jong10 km41.25 (1e)Paasloop Kilder (Kilder)
Daan Reintjes10 km33.39 (1e)Paasloop Kilder (Kilder)
Frank Reintjes10 km35.50 (3e)Paasloop Kilder (Kilder)
Edwin Wissema5 km17.10 (2e)Paasloop Kilder (Kilder)
29-03-2015
Frank Futselaar10 km33.20 (54e)Parelloop (Brunssum)
Frank Reintjes10 km34.08 (4e)Parelloop (Brunssum)
Daan Reintjes10 km31.37 (42e)Parelloop (Brunssum)
Edwin Wissema12 km42.52 (3e)Circuitrun (Zandvoort)
Guido Engelen5 km18.09 (4e)Rondje Nederland (Arnhem)
28-03-2015
Milou Mattijssen800 m2.41.55 (1e)Testwedstrijd AV de Liemers (Zevenaar)
15-03-2015
Frank Reintjes5 km17.03 (1e M45)Stevensloop (Nijmegen)
Eline de Jong5 km19.06 (2e VJU)Stevensloop (Nijmegen)
Famke Heinst5 km19.25 (3e VJU)Stevensloop (Nijmegen)
Milou Mattijssen5 km21.29 (7e VJU)Stevensloop (Nijmegen)
Isabel Wasseveld-Sticker5 km21.16 (8e VSR)Stevensloop (Nijmegen)
08-03-2015
Edwin Wissema10 km32.37 (4e)CPC loop (Den Haag)
01-03-2015
Daan Reintjes15 km50.23 (5e)Voorjaarsloop (Venlo)
Famke Heinst800 m2.14.87 (4e)NK Indoor Junioren (Apeldoorn)
28-02-2015
Eline de Jong3000 m10.32.32 (1e)NK Indoor Junioren (Apeldoorn)
Famke Heinst800 m2.17.86 (2e serie)NK Indoor Junioren (Apeldoorn)
22-02-2015
Wouter Gijsberts10 km35.37 (2e)Engbergenloop (Gendringen)
15-02-2015
Frank Reintjes3000 m9.29.14 (4e)NK Indoor Masters (Apeldoorn)
Dirk Jan Demkes800m2:06 (1e)NK Indoor Masters (Apeldoorn)
08-02-2015
Eline de Jong10 km38.53 (3e)Groet uit Schoorl Run (Schoorl)
Edwin Wissema10 km32.44 (5e)Groet uit Schoorl Run (Schoorl)
Frank Reintjes10 km34.16 (6e)Groet uit Schoorl Run (Schoorl)
07-02-2015
Daan Reintjes10.500m36.01 (1e)Open GOK Cross (Harderwijk)
01-02-2015
Famke Heinst5 km19.56 (1e)SOB Winterbosloop (Beek)
Edwin Wissema5 km17.03 (3e)SOB Winterbosloop (Beek)
Wouter Gijsberts5 km17.00 (2e)SOB Winterbosloop (Beek)
Daan Reintjes5 km15.56 (1e)SOB Winterbosloop (Beek)
Eline de Jong5570 m21.50 (2e)Mastboscross (Breda)
25-01-2015
Frank Reintjes5 km17.35 (12e)SOB Winterbosloop (Beek)
Famke Heinst800 m2.17.88 (2e)Indoor Omnisport (Apeldoorn)
18-01-2015
Milou Mattijssen2550 m11.34 (32e)NK Cross (Kerkrade)
Bregje Sloot2550 m10.11 (5e)NK Cross (Kerkrade)
Eline de Jong4600 m18.18 (4e)NK Cross (Kerkrade)
Wouter Gijsberts5 km16.45 (1e)SOB Winterbosloop (Beek)
15-01-2015
Daan Reintjes2600m8.58 (13e)Abdijcross (Kerkrade)
11-01-2015
Frank Reintjes10 km34.44 (4e)Dijkencross (Pannerden)
Dirk Jan Demkes10 km37.22 (8e)Dijkencross (Pannerden)
Michael van der Kroon5 km17.49 (2e)Dijkencross (Pannerden)
Milou Mattijssen5 km22.31 (2e)Dijkencross (Pannerden)
Edwin Wissema5.3 km17.17 (1e)Dijkencross (Pannerden)
31-12-2014
Famke Heinst3200 m13.41 (9e)Sylvestercross (Soest)
28-12-2014
Daan Reintjes10 km32.17 (1e)Dijkencross (Pannerden)
Bregje Sloot10 km43.43 (1e)Dijkencross (Pannerden)
Frank Reintjes10 km34.19 (3e)Dijkencross (Pannerden)
Nadine Willems5 km21.58 (3e )Dijkencross (Pannerden)
Milou Mattijssen5 km21.54 (2e )Dijkencross (Pannerden)
Michael van der Kroon5 km17.25 (1e)Dijkencross (Pannerden)
27-12-2014
Edwin Wissema10 km36.17 (1e)Oudejaars Crossloop (Vorden)
21-12-2014
Edwin Wissema10 km33.16 (1e)Dijkencross (Pannerden)
Michael van der Kroon5 km17.33 (2e)Dijkencross (Pannerden)
Milou Mattijssen5 km22.49 (2e )Dijkencross (Pannerden)
14-12-2014
Bregje Sloot6,1 km29.18 (3e)Scharenborgcrossloop (Lichtenvoorde)
Famke Heinst6,1 km26.36 (1e)Scharenborgcrossloop (Lichtenvoorde)
07-12-2014
Daan Reintjes15 km49.36 (20e)MontferlandRun ('s-Heerenberg)
Frank Futselaar15 km46.54 (12e)MontferlandRun ('s-Heerenberg)
Edwin Wissema15 km50.33 (23e)MontferlandRun ('s-Heerenberg)
Nadine Willems7,5 km33.10 (11e)MontferlandRun ('s-Heerenberg)
Milou Mattijssen7,5 km32.22 (7e)MontferlandRun ('s-Heerenberg)
Bregje Sloot7,5 km29.01 (2e)MontferlandRun ('s-Heerenberg)
Famke Heinst7.5km30.03 (4e)MontferlandRun ('s-Heerenberg)
23-11-2014
Frank Futselaar2500 m7.02 (5e)Warandeloop (Tilburg)
Famke Heinst3200 m12.11 (13e)Warandeloop (Tilburg)
22-11-2014
Bregje Sloot2200 m7.50 (2e)Warandeloop (Tilburg)
Milou Mattijssen2200 m8.36 (20e)Warandeloop (Tilburg)
Edwin Wissema7500 m 26.05 (4e)Warandeloop (Tilburg)
16-11-2014
Frank Futselaar15 km47.14 (32e / 10e NL)Zevenheuvelenloop (Nijmegen)
Frank Reintjes15 km52.04 (123e )Zevenheuvelenloop (Nijmegen)
Isabel Wasseveld-Sticker15 km1.02.34 (62e Cat.)Zevenheuvelenloop (Nijmegen)
Michael van der Kroon15 km50.54 (86e)Zevenheuvelenloop (Nijmegen)
Edwin Wissema15 km51.22 (104e )Zevenheuvelenloop (Nijmegen)
08-11-2014
Michael van der Kroon5 km16.13 (1e)Boekeldercross (Aalten)
07-11-2014
Thijs Hubers3,3 km11.28 (6e)Bergrace by Night (Wageningen - Rhenen)
Bregje Sloot3,3 km13.05 (4e)Bergrace by Night (Wageningen - Rhenen)
Milou Mattijssen3,3 km14.12 (6e)Bergrace by Night (Wageningen - Rhenen)
Famke Heinst3,3 km12.46 (3e)Bergrace by Night (Wageningen - Rhenen)
01-11-2014
Frank Reintjes5 km17.23 (2e)Najaarsloop (Epe)
Erwin Reijmer5 km17.17 (1e)Najaarsloop (Epe)
12-10-2014
Frank Futselaar4 EM (6,4 km)19.15 (20e)4mijl (Groningen)
05-10-2014
Edwin Wissema21.1 km1.12.49 (43e)Singelloop (Breda)
28-09-2014
Frank Futselaar15 km49.50 (2e)Posbankloop (Velp )
Frank Reintjes15 km54.55 (4e)Posbankloop (Velp )
Isabel Wasseveld-Sticker6 km23.24 (2e)Posbankloop (Velp )
Froukje van Ligten6 km26.24 (6e)Posbankloop (Velp )
Bregje Sloot6 km24.49 (3e)Posbankloop (Velp )
19-09-2014
Justin Meerenburgh15004.03.62 (2e)Trackmeeting (Wageningen)
Guido Engelen1500 m4.22.57 (-)Trackmeeting (Wageningen)
Edwin Wissema5000 m15.50.34 (11e)Trackmeeting (Wageningen)
14-09-2014
Frank Reintjes10 EM57.41 (4e)Bridge to Bridge (Arnhem )
Frank Futselaar10 EM (16,1 km) 53.27 (1e)Bridge to Bridge (Arnhem )
Jorn Heinst3 EM17.46 (11e)Bridge to Bridge (Arnhem )
Isabel Wasseveld-Sticker3 EM18.04 (2e)Bridge to Bridge (Arnhem )
Guido Engelen3 EM16.51 (8e)Bridge to Bridge (Arnhem )
Nadine Willems3 EM20.05 (10e)Bridge to Bridge (Arnhem )
Famke Heinst3 EM19.02 (4e)Bridge to Bridge (Arnhem )
Froukje van Ligten3 EM19.59 (8e)Bridge to Bridge (Arnhem )
Bregje Sloot3 EM19.23 (5e)Bridge to Bridge (Arnhem )
Justin Meerenburgh3 EM15.52 (2e)Bridge to Bridge (Arnhem )
Milou Mattijssen3 EM20.26 (12e)Bridge to Bridge (Arnhem )
Edwin Wissema6 EM34.09 (2e)Bridge to Bridge (Arnhem )
13-09-2014
Bregje Sloot5 km19.05 (8e)Kramprun (Varsseveld )
Edwin Wissema5 km15.41 (12e)Kramprun (Varsseveld )
07-09-2014
Edwin Wissema5 km15.46 (2e)Dijkenloop (Beneden Leeuwen )
Justin Meerenburgh5 km15.41 (1e)Dijkenloop (Beneden Leeuwen )
Isabel Wasseveld-Sticker5 km18.14 (1e)Dijkenloop (Beneden Leeuwen )
30-08-2014
Bregje Sloot800 m2.19.64 (5e)C- spelen (Amsterdam )
Kyra Keurentjes800 m2.27.18 (10e)C- spelen (Amsterdam )
29-08-2014
Guido Engelen1500 m4.26.28 (3e)Trackmeeting (Utrecht )
Isabel Wasseveld-Sticker1500 m4.47.17 (-)Trackmeeting (Utrecht )
Edwin Wissema5000 m15.54,27 (20e)Trackmeeting (Utrecht )
Nadine Willems800 m2.16.76 (2e)Trackmeeting (Utrecht)
24-08-2014
Bregje Sloot5 km19.08 (1e)Bert Timmer Memorial Loop (Duiven)
Frank Reintjes5 km16.44 (5e)Bert Timmer Memorial Loop (Duiven)
Frank Futselaar5 km15.45 (1e)Bert Timmer Memorial Loop (Duiven)
Milou Mattijssen5 km21.11 (4e)Bert Timmer Memorial Loop (Duiven)
08-08-2014
Bregje Sloot300 m43.26 (1e)Trackmeeting (Utrecht )
Nadine Willems300m43,10 (2e)Trackmeeting (Utrecht )
Bregje Sloot800 m2.25.44 (10e)Trackmeeting (Utrecht)
Kyra Keurentjes800 m2.26.35 (11e)Trackmeeting (Utrecht )
Nadine Willems800m2.25.47 (11e)Trackmeeting (Utrecht )
27-07-2014
Daan Reintjes1500 m finale3.58.39 (11e)NK senioren (Amsterdam)
26-07-2014
Daan Reintjes1500 m series3.58.64 (5e)NK senioren (Amsterdam)
Frank Futselaar5000 m14.51.34 (5e)NK senioren (Amsterdam)
Nadine Willems800 m2.16.87 (6e (serie))NK senioren (Amsterdam)
Isabel Wasseveld-Sticker800 m2.14.24 (- )NK senioren (Amsterdam)
19-07-2014
Frank Futselaar1500 m3.52.64 (4e)KBC Nacht (Heusden (B) )
Daan Reintjes1500 m3.52.08 (9e)KBC Nacht (Heusden (B) )
Kyra Keurentjes800 m2.24.97 (2e)KBC Nacht (Heusden (B) )
Famke Heinst800 m2.20.25 (2e)KBC Nacht (Heusden (B) )
Nadine Willems800 m2.19.01 (8e)KBC Nacht (Heusden (B) )
11-07-2014
Bregje Sloot1500 m4.47.43 (2e)Trackmeeting (Utrecht)
Famke Heinst400m1.00.98 (2e)Trackmeeting (Utrecht)
Froukje van Ligten400m63.59 (7e)Trackmeeting (Utrecht)
Daan Reintjes800 m1.55.56 (5e)Trackmeeting (Utrecht)
Nadine Willems800m2.17.24 (6e)Trackmeeting (Utrecht)
05-07-2014
Edwin Wissema10 km33.53 (4e klasse 35+)Wiezoloop (Wierden)
Frank Futselaar1500 m3.54.85 (3e)Oordegem (B) flanders cup (Oordegem)
Kyra Keurentjes1500 m5.10.99 (14e)NK Junioren (Amsterdam)
Daan Reintjes3000 m8.36.08 (19e)Oordegem (B) flanders cup (Oordegem)
Frank Reintjes3000m9.36.80 (10)Oordegem (B) flanders cup (Oordegem)
Bregje Sloot800 m finale2.19.12 (7e)NK Junioren (Amsterdam)
04-07-2014
Bregje Sloot800 m series2.17.37 (7e)NK Junioren (Amsterdam)
Thijs Hubers800 meter2.02,00 (7e)NK Junioren (Amsterdam)
Famke Heinst800m2.19.14 (9e)NK Junioren (Amsterdam)
22-06-2014
Frank Futselaar10 km32.39 (1e)Midzomerrun (Westervoort)
Frank Futselaar7.5 km26.22 (1e)Midzomerrun (Westervoort)
21-06-2014
Famke Heinst1000 m3.02 (1e)Competitie C/D (Arnhem )
20-06-2014
Bregje Sloot1000 m3.02.22 (8e)Trackmeeting (Utrecht )
Kyra Keurentjes1000 m3.08.58 (11e)Trackmeeting (Utrecht )
Edwin Wissema3000 m9.04,21 (13e)Trackmeeting (Utrecht)
Nadine Willems800 m2.19.85 (8e)Trackmeeting (Utrecht)
Froukje van Ligten800m2:22.83 (10e)Trackmeeting (Utrecht)
15-06-2014
Dirk Jan Demkes800m2.04.00 (1e )NK Masters (Utrecht)
14-06-2014
Wouter Gijsberts21,1 kmDNF ()Halve Marathon (Zwolle )
Frank Futselaar3000 m08.20.54 (3e)Gouden Spike (Leiden )
Daan Reintjes3000 m8.43.57 (12e)Gouden Spike (Leiden )
Edwin Wissema5000 m16.06.85 (2e (Zilver) )NK Masters (Utrecht)
Famke Heinst800 m2.18.07 (5e)Gouden Spike (Leiden )
Kyra Keurentjes800 m2.20.77 (10e)Gouden Spike (Leiden )
Bregje Sloot800 m2.18.20 (7e)Gouden Spike (Leiden )
Michael van der KroonHalve marathon1.13.57 (26e)Halve Marathon (Zwolle )
11-06-2014
Frank Futselaar1500 m3.56.46 (5e)Global Athletics (Nijmegen )
Kyra Keurentjes1500 m5.00.79 (5e)Global Athletics (Nijmegen )
Bregje Sloot800 m2.19.77 (2e)Global Athletics (Nijmegen )
Nadine Willems800 m2.19.48 (6e)Global Athletics (Nijmegen )
Famke Heinst800 m2.18.35 (1e)Global Athletics (Nijmegen )
Thijs Hubers800 meter2.02,26 (3e)Global Athletics (Nijmegen )
09-06-2014
Milou Mattijssen5 km19.55 (1e)Ooyselandloop (Oud-Zevenaar )
Michael van der Kroon5 km16.13 (1e)Ooyselandloop (Oud-Zevenaar )
Guido Engelen5 km16.53 (4e)Ooyselandloop (Oud-Zevenaar )
07-06-2014
Edwin Wissema10 km34.30 (6e)Gerard Tebroke Memorialloop (Aalten )
06-06-2014
Nadine Willems400 m1.00.87 (3e)Loopgala (Wageningen )
Thijs Hubers400 meter52,35 (3e)Loopgala (Wageningen )
Wouter Gijsberts5000 m15.27.47 (6e)Loopgala (Wageningen )
Michael van der Kroon5000 m15.23.34 (3e)Loopgala (Wageningen )
Bregje Sloot800 m2.19.35 (5e)Loopgala (Wageningen )
Kyra Keurentjes800 m2.21.51 (8e)Loopgala (Wageningen )
Famke Heinst800 m2.17.88 (3e)Loopgala (Wageningen )
Froukje van Ligten800 m2.21.62 (5e)Loopgala (Wageningen )
31-05-2014
Frank Futselaar5000 m14.24.44 (7e)Oordegem (B) flanders cup (Oordegem)
Daan Reintjes5000 m14.43.31 (16e)Oordegem (B) flanders cup (Oordegem)
30-05-2014
Bregje Sloot3000 m10.39.33 (4e)Trackmeeting (Utrecht)
Milou Mattijssen3000 m11.11.49 (7e)Trackmeeting (Utrecht )
Kyra Keurentjes3000 m10.45.27 (5e)Trackmeeting (Utrecht)
Eveline Brand400 m1.05.81 (4e)Trackmeeting (Utrecht)
Nadine Willems400 m1.01.95 (2e)Trackmeeting (Utrecht )
Thijs Hubers800 meter2.00,28 (3e)Trackmeeting (Utrecht)
29-05-2014
Wouter Gijsberts3000 m8.58.20 (4e)Harry Schulting Games (Vught )
Michael van der Kroon3000 m8.51.70 (2e)Harry Schulting Games (Vught )
Edwin Wissema3000 m9.06.91 (5e)Harry Schulting Games (Vught )
Dirk Jan Demkes3000 m9.07.51 (1e master 40+)Harry Schulting Games (Vught )
Isabel Wasseveld-Sticker3000 m10.03.05 (9e)Harry Schulting Games (Vught )
24-05-2014
Famke Heinst1000 m2.59 (2e)Competitie C/D (Ede)
23-05-2014
Edwin Wissema1500 m4.23.69 (15e)Trackmeeting (Wageningen)
Frank Futselaar1500 m3.57.08 (1e)Trackmeeting (Wageningen)
Michael van der Kroon1500 m4.08.84 (6e)Trackmeeting (Wageningen)
Nadine Willems1500 m5.04.78 (-)Trackmeeting (Wageningen)
Bregje Sloot1500 m4.52.72 (5e)Trackmeeting (Wageningen)
Guido Engelen1500 m4.25.10 (11e)Trackmeeting (Wageningen)
Froukje van Ligten1500 m5.05.16 (13e)Trackmeeting (Wageningen)
Eveline Brand200 m29.52 (4e)Trackmeeting (Wageningen)
Wouter Gijsberts5000 m15.38.91 (6e)Trackmeeting (Wageningen)
Milou Mattijssen800 m2.27.67 (6e)Trackmeeting (Wageningen)
Kyra Keurentjes800 m2.22.29 (4e)Trackmeeting (Wageningen)
Thijs Hubers800 meter2.04,14 (2e)Trackmeeting (Wageningen)
18-05-2014
Isabel Wasseveld-Sticker5 km18.06 (16e)Marikenloop (Nijmegen)
17-05-2014
Daan Reintjes1500 m3.50.20 (6e)Flynth Recordwedstrijden (Hoorn )
10-05-2014
Famke Heinst1000 m3.06 (2e)Competitie C/D (Wageningen)
Milou Mattijssen1000 m3.13.48 (3e )Competitie C/D (Wageningen)
Frank Futselaar3000 m08.34.64 (7e)Ter Specke Bokaal (Lisse )
Daan Reintjes3000 m8.23.77 (4e)Ter Specke Bokaal (Lisse )
09-05-2014
Edwin Wissema1500 m4.27.05 (13e)Trackmeeting (Utrecht )
Nadine Willems1500 m5.04.86 (4e)Trackmeeting (Utrecht )
Guido Engelen1500 m4.24.10 (7e)Trackmeeting (Utrecht )
Milou Mattijssen1500 m5.05.52 (7e )Trackmeeting (Utrecht )
Kyra Keurentjes1500 m4.57.89 (1e)Trackmeeting (Utrecht )
Thijs Hubers1500 meter4.24,41 (7e)Trackmeeting (Utrecht )
Eveline Brand200 m30.17 (4e)Trackmeeting (Utrecht)
Michael van der Kroon3000 m8.58.88 (3e)Trackmeeting (Utrecht)
Dirk Jan Demkes800 m2.00.60 (1e master 40+)Trackmeeting (Utrecht )
21-04-2014
Wouter Gijsberts10 km 35.11 (1e)Paasloop Kilder (Kilder)
Isabel Wasseveld-Sticker10 km41.06 (1e )Paasloop Kilder (Kilder)
Kyra Keurentjes5.2 km21.05 (2e)Paasloop Kilder (Kilder)
Michael van der Kroon5.2 km17.17 (2e)Paasloop Kilder (Kilder)
Nadine Willems5.2 km22.09 (5e)Paasloop Kilder (Kilder)
Famke Heinst5.2 km20.27 (1e)Paasloop Kilder (Kilder)
Milou Mattijssen5.2 km21.51 (4e)Paasloop Kilder (Kilder)
Guido Engelen5.2 km18.34 (8e)Paasloop Kilder (Kilder)
13-04-2014
Erwin ReijmerMarathon2.28.15 (43e /10e NL)Rotterdam Marathon (Rotterdam)
06-04-2014
Kyra Keurentjes5 km19.27 (23e)Parelloop (Brunssum)
Bregje Sloot5 km19.00 (17e)Parelloop (Brunssum)
Frank Futselaar5 km15.02 (3e)Parelloop (Brunssum)
Milou Mattijssen5 km20.17 (28e)Parelloop (Brunssum)
Thijs Hubers5 km17.17 (34e)Parelloop (Brunssum)
Daan Reintjes5 km15.00 (2e)Parelloop (Brunssum)
Famke Heinst5 km19.22 (21e)Parelloop (Brunssum)
30-03-2014
Edwin Wissema12 km41.38 (4e (35+))Circuitrun (Zandvoort)
23-03-2014
Famke Heinst5 km19.38 (2e)Rondje Nederland (Arnhem)
09-03-2014
Frank Futselaar15 km48.42 (2e)Elverloop (Wehl)
Erwin Reijmer15 km49.59 (3e)Elverloop (Wehl)
Michael van der Kroon15 km50.54 (4e)Elverloop (Wehl)
Famke Heinst3 km11.03 (1e)Elverloop (Wehl)
Thijs Hubers3 km9.58 (3e)Elverloop (Wehl)
Kyra Keurentjes3000 m11.31 (3e)Elverloop (Wehl)
Milou Mattijssen3000 m11.54 (4e)Elverloop (Wehl)
Bregje Sloot7.5 km29.53 (2e)Elverloop (Wehl)
02-03-2014
Erwin Reijmer20 km1.10.45 (7e)20 van Alphen (Alphen a/d Rijn)
23-02-2014
Dirk Jan Demkes10 km36.18 (2e (1e master40+))Engbergenloop (Gendringen)
Wouter Gijsberts10 km Cross 35.40 (1e )Engbergenloop (Gendringen)
Daan Reintjes3000 m8.26.11 (5e)NK Indoor Senioren (Apeldoorn)
16-02-2014
Edwin Wissema3000 m9.14.39 (1e 35+(Goud))NK Indoor Masters (Apeldoorn)
Dirk Jan Demkes3000 m9.08.56 (2e (masters 40+))NK Indoor Masters (Apeldoorn)
09-02-2014
Daan Reintjes10 km31.36 (34e-23e NL)Groet uit Schoorl Run (Schoorl)
Edwin Wissema10 km33.51 (4e)CPC loop (Den Haag)
Erik Sanders21.1 km1.13.20 (8e)Groet uit Schoorl Run (Schoorl)
Frank FutselaarNK 10 km32.15 (49e / 32e NL)Groet uit Schoorl Run (Schoorl)
02-02-2014
Michael van der Kroon10 km34.05 (1e)Beek cross (Beek)
Erik Sanders18.5 km1.05.32 (9e)Midwintermarathon (Apeldoorn)
Milou Mattijssen2000 m7.19 (1e)Beek cross (Beek)
Daan Reintjes2520 m7.44 (4e)Mastboscross (Breda)
Bregje Sloot2770 m10.16 (7e)Mastboscross (Breda)
Kyra Keurentjes2770 m10.48 (14e)Mastboscross (Breda)
Edwin Wissema8 km26.07 (20e)Midwintermarathon (Apeldoorn)
Justin Meerenburgh8 km26.12 (23e)Midwintermarathon (Apeldoorn)
Frank Futselaar8 km25.38 (15e)Midwintermarathon (Apeldoorn)
26-01-2014
Milou Mattijssen2000 m7.36 (1e)Beek cross (Beek)
Frank Futselaar5 km 15.58 (1e)Beek cross (Beek)
25-01-2014
Daan Reintjes1500 m3.54.29 (2e)Indoor Omnisport (Apeldoorn)
19-01-2014
Michael van der Kroon10 km34.33 (1e)Beek cross (Beek)
Bregje Sloot2550 m10.14 (7e)Abdijcross (Kerkrade)
Kyra Keurentjes2550 m10.39 (11e)Abdijcross (Kerkrade)
Daan Reintjes2600 m8.27 (4e)Abdijcross (Kerkrade)
12-01-2014
Frank Futselaar10.6 km35.11 (2e)Mitjes Marato Sitges (Sitges Catalunya )
Michael van der Kroon5,3 km17.22 (1e)Dijkencross (Pannerden)
Milou Mattijssen5300 m21.29 (24e)Dijkencross (Pannerden)
11-01-2014
Edwin Wissema10.5 km38.15 (1e +35)Open GOK Cross (Harderwijk)
Daan Reintjes10000 m36.45 (1e )Open GOK Cross (Harderwijk)
Bregje Sloot2000 m7.45 (1e)Open GOK Cross (Harderwijk)
Kyra Keurentjes2000 m8.09 (4e)Open GOK Cross (Harderwijk)
05-01-2014
Dirk Jan Demkes10 Km33.25 (1e)Dijkencross (Pannerden)
Frank Futselaar5,3 km16.54 (1e )Dijkencross (Pannerden)
Edwin Wissema5.3 km17.01 (2e)Dijkencross (Pannerden)
31-12-2013
Bregje Sloot2000 m7.52 (5e)Sylvestercross (Soest)
Kyra Keurentjes2000 m8.30 (18e)Sylvestercross (Soest)
Daan ReintjesKorte cross10:59 (5e)Sylvestercross (Soest)
29-12-2013
Dirk Jan Demkes10 km32.57 min (2e (1e master))Dijkencross (Pannerden)
Frank Futselaar5,3 km 17.04 (1e)Dijkencross (Pannerden)
Michael van der Kroon5,3 km17:28 (2e)Dijkencross (Pannerden)
22-12-2013
Dirk Jan Demkes10 Km33.19 (2e (1e master))Dijkencross (Pannerden)
Guido Engelen10 km34.53 (3e)Dijkencross (Pannerden)
Daan Reintjes10 km32:14 (1e)Dijkencross (Pannerden)
Bregje Sloot10 km40.56 (1e)Dijkencross (Pannerden)
Milou Mattijssen5 km21.31 (2e)Dijkencross (Pannerden)
Frank Futselaar5,3 km 17.07 (2e)Dijkencross (Pannerden)
Michael van der Kroon5,3 km17:57 (4e)Dijkencross (Pannerden)
Kyra Keurentjes5300 m21.25 (2e)Dijkencross (Pannerden)
15-12-2013
Kyra Keurentjes2200 m8.58 (3e)Lidocross (Waalwijk)
Bregje Sloot2200 m8.30 (2e)Lidocross (Waalwijk)
Erwin Reijmer8800 m30:42 (3e)Lidocross (Waalwijk)
01-12-2013
Kiran Lendering1000 m3,06 (2e)MontferlandRun ('s-Heerenberg)
Kyra Keurentjes1000 m3.16 (1e)MontferlandRun ('s-Heerenberg)
Milou Mattijssen1000 m3.23 (2e)MontferlandRun ('s-Heerenberg)
Edwin Wissema15 km51.52 (42e)MontferlandRun ('s-Heerenberg)
Guido Engelen15 km55.46 (68e)MontferlandRun ('s-Heerenberg)
Wouter Gijsberts15 km51.11 ()MontferlandRun ('s-Heerenberg)
Daan Reintjes15 km48:35 (21e)MontferlandRun ('s-Heerenberg)
Dirk Jan Demkes15 km51.22 (9e (master))MontferlandRun ('s-Heerenberg)
Erwin Reijmer15 km49:37 (23e)MontferlandRun ('s-Heerenberg)
Bregje Sloot7,5 km29.22 (2e)MontferlandRun ('s-Heerenberg)
Justin Meerenburgh7,5 km25.00 (3e)MontferlandRun ('s-Heerenberg)
24-11-2013
Isabel Wasseveld-StickerKorte cross8.57 (20)NK Cross (Tilburg)
Daan ReintjesKorte cross7:21 (13e)NK Cross (Tilburg)
23-11-2013
Dirk Jan Demkes10 km34.34 min (1e)Boekeldercross (Aalten)
Bregje Sloot2200 m7.55 (2e)NK Cross (Tilburg)
Kyra Keurentjes2200 m8.29 (11e)NK Cross (Tilburg)
Milou Mattijssen2200 m8:45 (18e)NK Cross (Tilburg)
Edwin Wissema7.5 km 26.15 (5e)NK Cross (Tilburg)
17-11-2013
Isabel Wasseveld-Sticker15 km57.59 (25)Zevenheuvelenloop (Nijmegen)
16-11-2013
Dirk Jan Demkes10 km34.48 (1e)Boekeldercross (Aalten)
Justin Meerenburgh5 km16.23 (1e)Boekeldercross (Aalten)
Erwin Reijmer9000 m32:01 (1e)Reeuwijkse Houtcross (Reeuwijk)
09-11-2013
Dirk Jan Demkes10 Km35.30 min (2e (1e master))Boekeldercross (Aalten)
02-11-2013
Dirk Jan Demkes5 km17.17 (2e (1e master))Boekeldercross (Aalten)
01-11-2013
Daan Reintjes5.6 km18:31 (2e)Bergrace by Night (Wageningen - Rhenen)
Guido Engelen5.6 km20.05 (7e)Bergrace by Night (Wageningen - Rhenen)
Edwin Wissema5.6 km26.36 (7e)Bergrace by Night (Wageningen - Rhenen)
27-10-2013
Erwin ReijmerHalve marathon1:13:32 (4e)Halve Marathon D'chem (Doetinchem)
20-10-2013
Erwin Reijmer10 km32:56 (1e)Wim Lebbink Herfstlopen (Wehl)
Guido Engelen10 km35.50 (3e)PactuWehl (Wehl)
Dirk Jan Demkes5 Km17.10 (1e master)PactuWehl (Wehl)
Wouter GijsbertsMarathon2.35.48 (44)TCS Marathon (Amsterdam)
Erik SandersMarathon2.28.41 (36)TCS Marathon (Amsterdam)
19-10-2013
Edwin Wissema10.5 km (LC)38.31 (8e)Athlos Cross (Harderwijk)
Kyra Keurentjes2000 m8.36 (4e)Athlos Cross (Harderwijk)
Bregje Sloot2000 m8.21 (2e)Athlos Cross (Harderwijk)
Milou Mattijssen2000 m8;54 (5e)Athlos Cross (Harderwijk)
Kiran Lendering2500 m10.37 (7e)Athlos Cross (Harderwijk)
Thijs Hubers2500 meter (kc)9:54 (8e)Athlos Cross (Harderwijk)
13-10-2013
Jorn Heinst10km37.10 (1e)PactuWehl (Wehl)
Isabel Wasseveld-Sticker4 EM23.20 (23)4mijl (Groningen)
Dirk Jan Demkes5 Km17.33 (1e masters 40)Wim Lebbink Herfstlopen (Wehl)
06-10-2013
Erwin Reijmer10 km33:05 (1e)Wim Lebbink Herfstlopen (Wehl)
Guido Engelen5 km17.08 (2e)Wim Lebbink Herfstlopen (Wehl)
Wouter GijsbertsHalve Marathon1.12.31 (36)Singelloop (Breda)
29-09-2013
Edwin Wissema10 km33.10 (3e (Brons))Singelloop (Utrecht )
Kyra Keurentjes1000 m3.19 (1e)Posbankloop (Velp )
Isabel Wasseveld-Sticker6 km23,57 (2)Posbankloop (Velp )
Bregje Sloot6 km24.24 (4e)Posbankloop (Velp )
20-09-2013
Eveline Brand200meter29;57 (2e van de serie)Trackmeeting (Wageningen)
Edwin Wissema5000 m15.37.61 (3e)Trackmeeting (Wageningen)
14-09-2013
Kyra Keurentjes1000 m3.12 (5e)Competitie finale (Rotterdam)
Bregje Sloot1000 m3.04.25 (3e)Competitie finale (Rotterdam)
08-09-2013
Erwin Reijmer10 EM55:10 (2e)Bridge to Bridge (Arnhem )
Milou Mattijssen1000 m3:18.51 (10e)D - spelen (Amsterdam )
Bregje Sloot1000 m3.06.10 (4e)D - spelen (Amsterdam )
Isabel Wasseveld-Sticker3 EM18.49 (1)Bridge to Bridge (Arnhem )
Edwin Wissema3 EM15.44 (3e)Bridge to Bridge (Arnhem )
Guido Engelen3 EM16.51 (6e)Bridge to Bridge (Arnhem )
Daan Reintjes3 EM15:20 (1e)Bridge to Bridge (Arnhem )
07-09-2013
Kiran Lendering2 km6.22 (3e)Kramprun (Varsseveld )
Tijs Groen5 K14:59 (7)Kramprun (Varsseveld )
Edwin Wissema5 km15.51 (25e)Kramprun (Varsseveld )
Wouter Gijsberts5 km 15.51 (23)Kramprun (Varsseveld )
Isabel Wasseveld-Sticker5 km19.22 (11)Kramprun (Varsseveld )
Daan Reintjes5 km15:29 (17e)Kramprun (Varsseveld )
31-08-2013
Guido Engelen5 km16.45 (1e)Kikarun (Ede)
25-08-2013
Wouter Gijsberts10 km 33.17 (3e)Sevenaerrun (Zevenaar)
Erwin Reijmer10 km32.57 (2e)Sevenaerrun (Zevenaar)
Milou Mattijssen1000 m3:25 (2e)Sevenaerrun (Zevenaar)
Edwin Wissema5 km16.07 (3e)Sevenaerrun (Zevenaar)
Bregje Sloot5 km19.38 (2e)Sevenaerrun (Zevenaar)
Daan Reintjes5 km15:41 (1e)Sevenaerrun (Zevenaar)
09-08-2013
Edwin Wissema3000 m9.10.30 (14e)Trackmeeting (Utrecht )
21-07-2013
Daan Reintjes1500 m Finale3:59.11 (7e)NK senioren (Amsterdam)
20-07-2013
Daan Reintjes1500 m Series3:56.06 (6e)NK senioren (Amsterdam)
19-07-2013
Edwin Wissema5000 m16.05.28 (8e)Trackmeeting (Wageningen)
13-07-2013
Kyra Keurentjes1000 m3.07.63 (5e)KBC Nacht (Heusden (B) )
Bregje Sloot1000 m3.01.31 (3e)KBC Nacht (Heusden (B) )
Daan Reintjes800 m1:55.71 (3e)KBC Nacht (Heusden (B) )
Nadine Willems800m2.16.57 (3)KBC Nacht (Heusden (B) )
06-07-2013
Daan Reintjes1500 m3:53.18 (5e)Oordegem (B) flanders cup (Oordegem)
Nadine Willems800m2.18.53 (5)Oordegem (B) flanders cup (Oordegem)
05-07-2013
Edwin Wissema3000 m9.09.87 (20e)Trackmeeting (Utrecht )
Jorn Heinst3000m9.43.95 (?)Trackmeeting (Utrecht)
29-06-2013
Daan Reintjes1500 m3:56.65 (1e)B-Meeting (Lier (B))
Nadine Willems800m2.18.58 (5)NK junioren (Eindhoven)
28-06-2013
Nadine Willems800m2.19.30 (4)NK junioren (Eindhoven)
22-06-2013
Milou Mattijssen1000 m3:17.57 (2e)Competitie C/D (Arnhem )
Kyra Keurentjes1000 m 3.09.79 (1e)Competitie C/D (Arnhem )
Bregje Sloot1000 m3.06.82 (2e)Competitie C/D (Arnhem )
Isa Vermeulen 1000 meter3:14.11 (3)Competitie C/D (Arnhem )
14-06-2013
Guido Engelen1500 m4.31 (-)Trackmeeting (Utrecht )
Thijs Hubers1500 meter4:24,00 ()Trackmeeting (Utrecht )
12-06-2013
Daan Reintjes1500 m3.53.21 (3e)Global Athletics (Nijmegen )
Nadine Willems800m2.17.92 (4)Global Athletics (Nijmegen )
09-06-2013
Milou Mattijssen1000 m3:30 (1e )Keppelrun (Hoog-Keppel )
Bregje Sloot5 km19.55 (1e)Keppelrun (Hoog-Keppel )
05-06-2013
Thijs Hubers400 meter53,66 ()Loopgala (Wageningen )
Nadine Willems400m60.37 (1)Loopgala (Wageningen )
01-06-2013
Bregje Sloot1500 m4.57.88 (3e)(open )GOK (Hengelo )
Isabel Wasseveld-Sticker800 m2.17.09 (-)Oordegem (B) flanders cup (Oordegem)
Thijs Hubers800 meter2:11,05 ()Oordegem (B) flanders cup (Oordegem)
Jorn Heinst10km36.34 (6e)Gerard terbroke memorialloop (Aalten)
26-05-2013
Daan Reintjes800 m1.56.09 (11e)Meeting (Rhede (D) )
Thijs Hubers800 meter2.01,82 (6e)Meeting (Rhede (D) )
Nadine Willems800m2.20.99 (2)Meeting (Rhede (D) )
25-05-2013
Bregje Sloot1000 m3.04.02 (2e)Competitie C/D (Ede)
Milou Mattijssen1000 m3:25 (2e)Competitie C/D (Ede)
Kyra Keurentjes1000 m3.15.18 (1e)Competitie C/D (Ede)
Isa Vermeulen 1000 m3:21.15 (4)Competitie C/D (Ede)
24-05-2013
Edwin Wissema3000 m9.13.79 (16e)Trackmeeting (Utrecht )
Guido Engelen3000 m9.41 (27e)Trackmeeting (Utrecht )
20-05-2013
Kyra Keurentjes1000m2.53 (1e)Ooyselandloop (Oud-Zevenaar )
Edwin Wissema4.850 km15.49 (4e)Ooyselandloop (Oud-Zevenaar )
Wouter Gijsberts5 km 15.23 (2e)Ooyselandloop (Oud-Zevenaar )
Isabel Wasseveld-Sticker5 km18.31 (4)Ooyselandloop (Oud-Zevenaar )
Jorn Heinst5km16.58 (1e tot en met 16)Ooyse landloop (zevenaar)
Bregje Sloot5 km19.04 (6e)Ooyselandloop (Zevenaar)
19-05-2013
Daan Reintjes1500 m3.55.95 (9e)Flanders cup (Lokeren (B) )
17-05-2013
Wouter Gijsberts1500 m4.13.03 (8e)Trackmeeting (Wageningen)
Isabel Wasseveld-Sticker1500 m4,52,79 (-)Trackmeeting (Wageningen)
Guido Engelen1500 meter4.24.66 (-)Trackmeeting (Wageningen)
Thijs Hubers800 meter2.05,04 (4e)Trackmeeting (Wageningen)
Nadine Willems800m2.20.10 (-)Trackmeeting (Wageningen)
Jorn Heinst1500m4.26 (?)Track meeting (wageningen)
09-05-2013
Daan Reintjes3000 m8.26.43 (2)Harry Schulting Games (Vught )
Wouter Gijsberts3000 m 9.10.00 (21e)Harry Schulting Games (Vught )
05-05-2013
Edwin Wissema4 EM21.05 (2e)4 Mijl van Sneek (Sneek)
Milou Mattijssen5000 m21:01 (7e)Bemmelloop (Bemmel )
Kyra Keurentjes5000 m20.34 (5e)Bemmelloop (Bemmel )
03-05-2013
Hannah Peters100/200 m14.72 (6de in serie)Trackmeeting (Wageningen)
Daan Reintjes1500 m4.02.12 (1)Trackmeeting (Utrecht )
Thijs Hubers1500 meter4.22,07 (5e)Trackmeeting (Utrecht )
Nadine Willems1500m4.54,74 (-)Trackmeeting (Utrecht)
Justin Meerenburgh3000 m9.00.66 (4e)Trackmeeting (Utrecht )
Guido Engelen3000 m9.29.23 (-)Trackmeeting (Utrecht)
Jorn Heinst3000m9.55 (?)track meeting (utrecht)
20-04-2013
Kyra Keurentjes1000 m3.19.51 (1e)Competitie C/D (Wageningen)
Milou Mattijssen1000 m 3:27 (2e)Competitie C/D (Wageningen)
Isa Vermeulen 1000 m3:24.74 (3)Competitie C/D (Wageningen)
Bregje Sloot1000 m3.10.34 (2e)C competitie (Wageningen)
19-04-2013
Justin Meerenburgh5,6 km18.47 (1e)Bergrace by Night (Wageningen - Rhenen)
Daan Reintjes7.6 km24.31 (1e)Bergrace by Night (Rhenen)
14-04-2013
Kyra Keurentjes1000 m3.14 (1e)Rondje Millingen (Millingen a/d Rijn )
Bregje Sloot5 km18.37 (3e)Rondje Millingen (Millingen a/d Rijn )
07-04-2013
Milou Mattijssen3000 m12:29 (2e)Drutenloop (Druten)
01-04-2013
Justin Meerenburgh5,2 km17.12 (2e)Paasloop Kilder (Kilder)
Daan Reintjes10 km33:05 (1)Paasloop (Kilder)
Bregje Sloot2,5 km9.03 (1e)Paasloop (Kilder)
Edwin Wissema5.2 km17.21 (3e)Paasloop (Kilder)
Jorn Heinst5km18.18 (5e)Paasloop Kilder (Kilder)
24-03-2013
Isabel Wasseveld-Sticker6 km22.45 (1)lenteloop (Eerbeek)
Tijs Groen21.1 km1:08:01 (18)Venloop (Venlo)
17-03-2013
Milou Mattijssen2500 m10:57 (3e)Rondje Nederland (Arnhem)
Kyra Keurentjes2500 m10.22 (1e)Rondje Nederland (Arnhem)
10-03-2013
Edwin Wissema10 km33.15 (9e)City Pier City (Den Haag)
Erwin Reijmer15 km50:31 (1e)Fatimaloop (Nieuw-Wehl)
Kyra Keurentjes1500 m5.16 (1e)Fatimaloop (Nieuw Wehl)
Thijs Hubers3 km9.55 (1e)Fatimaloop (Wehl)
Bregje Sloot7,5 km30.28 (3e)Fatimaloop (Wehl)
Isabel Wasseveld-Sticker7,5 km29,38 (1)Fatimaloop (Wehl)
Wouter Gijsberts7,5 km 23:47 (1e)Fatimaloop (Wehl )
Guido Engelen7.5 km26.06 (2e)Fatimaloop (Wehl)
03-03-2013
Bregje Sloot5 km19.33 (2e)Voorjaarsloop (Bemmel)
24-02-2013
Nadine Willems800m2.21.73 (5)NK indoor junioren (Apeldoorn)
23-02-2013
Nadine Willems800m2.21.77 (3)NK indoor junioren (series) (Apeldoorn)
17-02-2013
Tijs Groen3000m8:20.98 (2)NK indoor (Apeldoorn)
Daan Reintjes1500 m3:57:58 (5)NK Senioren (Apeldoorn Omnisport)
16-02-2013
Daan Reintjes1500 m4:01:83 (2)NK Senioren (Apeldoorn Omnisport)
09-02-2013
Tijs Groen10km30.35 (24e)Schoorl (Schoorl)
03-02-2013
Kyra Keurentjes2100 m8.05 (4e)Mastboscross (Breda)
Bregje Sloot2100 m7.55 (3e)Mastboscross (Breda)
Tijs Groen2550m7:31 (3e)Mastboscross (Breda)
Daan Reintjes2900 m7:55 (8)Mastboscross (Breda)
Erwin Reijmer18,5 km1:03:06 (9e)Midwinter Marathon (Apeldoorn)
Edwin Wissema8 km26.47 (12e)Midwinter Marathon (Apeldoorn)
Wouter Gijsberts18,5 km1:02.08 (5e)Midwintermarathon (Apeldoorn)
20-01-2013
Kyra Keurentjes1750 m6.43 (2e)Abdijcross (Kerkrade)
Daan Reintjes2600 m8:57 (11)Abdijcross (Kerkrade)
Tijs Groen2600m8:26 (4e)Abdijcross (Kerkrade)
19-01-2013
Nadine Willems800m2.21.01 (7)Indoor (Dortmund)
13-01-2013
Wouter Gijsberts10 km32:14 (1e)Dijkencross (Pannerden)
Edwin Wissema5.3 km17.20 (1e)Dijkencross (Pannerden)
Erwin ReijmerHalve marathon1.11.07 (59e)Egmond Halve Marathon (Egmond)
Tijs Groen21.1km1.08:43 (39)Halve Marathon (Egmond)
12-01-2013
Michael van der Kroon9,6 km34:11 (3e)NSK Cross (Ede)
Bregje Sloot1500 m5.26 (1e)Open GOK Cross (Harderwijk)
Kyra Keurentjes1500 m5.47 (3e)Open GOK Cross (Harderwijk)
Milou Mattijssen1500 m6:23 (6e)Open Gok Cross (Harderwijk)
Jorn Heinst6 km22.32 (4e)Open GOK cross (Harderwijk)
06-01-2013
Michael van der Kroon10 km32:58 (4e)Dijkencross (Pannerden)
Guido Engelen5 km17.53 (2e)Dijkencross (Pannerden)
Edwin Wissema5.3 km17.10 (1e)Dijkencross (Pannerden)
05-01-2013
Daan Reintjes1500 m3:57:17 (2)Indoor (Apeldoorn Omnisport)
Nadine Willems800m2.21.43 (4)Indoor omnisport (Apeldoorn)
31-12-2012
Bregje Sloot2000 m7.58 (1e)Sylvestercross (Soest)
Kyra Keurentjes2000 m8.40 (6e)Sylvestercross (Soest)
Daan Reintjes3200 m11:17 (10)Sylvestercross (Soest)
30-12-2012
Michael van der Kroon10 km34:19 (2e)Dijkencross (Pannerden)
Erwin Reijmer10 km32.59 (1e)Dijkencross (Pannerden)
Guido Engelen5 km18:17 (2de)Dijkencross (Pannerden)
Edwin Wissema5.3 km17.56 (1e)Dijkencross (Pannerden)
29-12-2012
Edwin Wissema5 km16.57 (1e)Oudejaars cross (Vorden)
23-12-2012
Michael van der Kroon10 km33:46 (2e)Dijkencross (Pannerden)
Wouter Gijsberts10 km 32:38 (1ste)Dijkencross (Pannerden)
Milou Mattijssen2300 m10:18 (1e)Dijkencross (Pannerden)
Daan Reintjes5 km18:00 (1)Dijkencross (Pannerden)
Guido Engelen5 km19:43 (3e)Dijkencross (Pannerden)
Edwin Wissema6 km ????19.15 (2e)Dijkencross (Pannerden)
08-12-2012
Michael van der Kroon8 km26:10 (1e)BVC (Wageningen)
Bregje Sloot1100 m3.42 (1e)BVC Cross (Wageningen)
Kyra Keurentjes1100 m3.57 (2e)BVC Cross (Wageningen)
02-12-2012
Daan Reintjes7.5 km23:51 (1)Montferland Run ('s-Heerenbergh)
Edwin Wissema15 km51.16 (25e)Montferlandrun ('s-Heerenberg)
Tijs Groen15km47.46 (10)MontferlandRun ('s Heerenberg)
25-11-2012
Nadine Willems2500m9:35 (35)NK cross (Tilburg)
Tijs Groen2500m7:02 (1)NK korte cross (Tilburg)
Linde Kaspersma3200m14.00 (32e)Warandeloop (Tilburg)
Daan Reintjes10 km7:28 (15)Warandeloop/NK Cross (Tilburg)
24-11-2012
Erwin Reijmer15 km50:47 (2e)Boekelder Cross (Aalten)
Edwin Wissema5 km16.24 (1e)Boekelder cross (Aalten)
Michael van der Kroon15 km50:35 (1e)Boekeldercross (Aalten)
Kyra Keurentjes1700 m6.05 (4e)NK Cross (Tilburg)
Bregje Sloot1700 m5.58 (2e)Warandeloop NK Cross (Tilburg)
10-11-2012
Daan Reintjes2400 m6:50 (6)Papendal Cross (Papendal)
Michael van der Kroon2,4 km6:59 (11e)Papendalcross (Arnhem)
Kyra Keurentjes2000 m7.34 (3e)Papendalcross (Arnhem)
Milou Mattijssen2000 m8:08 (6e)Papendalcross (Arnhem)
Bregje Sloot2000 m7.04 (1e)Papendalcross (Arnhem)
28-10-2012
Linde Kaspersma2500m10.01 (1e)1/2 marathon Doetinchem (Doetinchem)
Wouter Gijsberts10 km33:58 (1ste)Amsterdam (Amsterdam)
27-10-2012
Edwin WissemaKorte cross 3.870 m12.55 (4e)BVC Circuit (Veenendaal)
Bregje Sloot1500 m5.25? (1e)BVC Cross (Veenendaal)
Milou Mattijssen1500 m6:07 (5e)BVC cross (Veenendaal)
Kyra Keurentjes1500 m5.30 (2e)BVC Cross (Veenendaal)
Nadine Willems2370m9:14 (2)BVC cross (Veenendaal)
Justin Meerenburgh3870 m12.13 (2e)BVC cross (Veenendaal)
Thijs Hubers5840 meter21.25 (1e)bvc cross (Veenendaal)
Daan Reintjes9550 m32:11 (1)BVC Cross (Veenendaal)
21-10-2012
Guido Engelen5 km16:53 (4de)Wim Lebbink Herfst lopen (Wehl)
Michael van der Kroon5 km15:40 (2e)Wim Lebbink Herfstlopen (Wehl)
20-10-2012
Bregje Sloot1500 m6.16 (2e)Athlos Cross (Harderwijk)
Linde Kaspersma2000m9.10 (6e)Athlos Cross (Harderwijk)
Justin Meerenburgh2500 m8.39 (6e)Athlos cross (Harderwijk)
Daan Reintjes2500 m8:22 (1)Athlos Cross (Harderwijk)
07-10-2012
Jorn Heinst5km17.49 (3e)Herfstloop Wehl (Wehl)
Tijs GroenHalve Marathon1.09.50 (22)Singelloop (Breda)
Michael van der Kroon5 km15:56 (1e)Wim Lebbink Herfstlopen (Wehl)
30-09-2012
Bregje Sloot4x800 m10.01.43 (1e)NK Estafette (Amstelveen)
Daan Reintjes4x800 m8:20:10 (1)NK Estafette (Amstelveen)
Mats Fierkens4x800 meter8.20.10 min. (1)NK estafette (Amstelveen)
Thijs Hubers4x800 meter8.20,10 (1e)Nk estafette (Amstelveen )
Linde Kaspersma4x800m10.01 (1e)NK Estafette (Amstelveen)
23-09-2012
Guido Engelen10 EM (16.1 km)58:54 (-)Dam tot Dam loop (Amsterdam / Zaandam)
08-09-2012
Kyra Keurentjes2000 m7.34 (3e)KrampRun (Varsseveld)
Milou Mattijssen2000 m7:41 (4e)Kramprun (Varsseveld)
Bregje Sloot2000 m7.04 (2e)Kramprun (Varsseveld)
Linde Kaspersma2000m7.45 (5e)Kramprun (Varsseveld)
Daan Reintjes5 km15:54 (15)KrampRun (Varsseveld)
02-09-2012
Bregje Sloot1000 m3.12.42 (2e)D- spelen (Amsterdam)
Kyra Keurentjes1000 m3.16.29 (4e)D-spelen (Amsterdam)
Milou Mattijssen1000 m3.30.02 (15e)D-spelen (Amsterdam)
31-08-2012
Nadine Willems1500m5.07.03 (-)trackmeeting (Utrecht)
Peter Okumu30036,14 (2)trackmeeting (utrecht)
Linde Kaspersma800m2.39.50 (14e)Trackmeeting (Utrecht)
Jorn Heinst800 meter2.13.23 (?)trackmeeting utrecht (utrecht)
26-08-2012
Edwin Wissema10 km34.52 (3e)Sevenaerrun (Zevenaar)
Daan Reintjes10 km34:02 (1)SevenaerRun (Zevenaar)
Milou Mattijssen1050 m3:53 (1e)Sevenaerrun (Zevenaar)
Bregje Sloot5 km20.49 (2e)Sevenaerrun (Zevenaar)
Guido Engelen5 km17:05 (6de)Sevenaerrun (Zevenaar)
25-08-2012
Michael van der Kroon6 km18:49 (1e)Kadeloop (Tolkamer)
18-08-2012
Tijs Groen10EM (16.1km)53:31 (6)JeverFun Lauf (Schortens (Duitsland))
10-08-2012
Willemijn ter Avest200mh34.51 (0)trackmeeting (Utrecht)
Daan Reintjes3000 m8:40.52 (1)Utrack (Utrecht)
20-07-2012
Daan Reintjes1500 m3:59.51 min. (1)Trackmeeting (Wageningen)
18-07-2012
Nadine Willems800m2.19.11 (5)Feestenmeeting (Gent)
Daan Reintjes800 m1:56:22 (4)Gent Meeting (Gent)
15-07-2012
Willemijn ter Avest400 horde1.17 (4e )Trackmeeting (utrecht)
13-07-2012
Nadine Willems400m1.01.13 (-)Trackmeeting (Utrecht)
08-07-2012
Daan Reintjes3000 m3:55:07 (1)Arena Games (Hilversum)
07-07-2012
Bregje Sloot1000 m3.17.86 (5e)KBC nacht (Heusden (B))
Kyra Keurentjes1000 m3.21.53 (7e)KBC Nacht (Heusden (B))
30-06-2012
Nadine Willems400m60.68 (2)Climax games (Ede)
25-06-2012
Tijs Groen5000m14:14.46 (7)Loopgala (Tilburg)
24-06-2012
Erwin Reijmer10 km34.08 (1e)Midzomerrun (Westervoort)
23-06-2012
Bregje Sloot1000 m3.15.69 (1e)Competitie (Ede)
Kyra Keurentjes1000 m3.28.26 (1e)competitie Climax (Ede)
22-06-2012
Michael van der Kroon1,5 km4:17 (3e)Banthumloop (Bergentheim)
Daan Reintjes1.5 km4:15 (2)Banthumloop (Bergentheim)
Bregje Sloot1500 m5.25 (2e)Banthumloop (Bergentheim)
Michael van der Kroon5 km16:36 (7e)Banthumloop (Bergentheim)
Daan Reintjes5 km16:15 (5)Banthumloop (Bergentheim)
Kyra Keurentjes1500 m5:52 (4e)Mila Talenteloop (Bergentheim)
Jorn Heinst1500m4.36 (2e)Mila Talentenloop (Bergentheim)
16-06-2012
Daan Reintjes1500 m4:00:10 (9)NK Senioren (Amsterdam)
15-06-2012
Thijs Hubers1000 meter2.43,50 ()Track Meeting (Utrecht)
Peter Okumu200m23,87 (3e)Trackmeeting (Utrecht )
10-06-2012
Erwin Reijmer10 km32.46 (1e)Keppelrun (Hoog-Keppel)
Willemijn ter Avest1000m3.45 (3e )Keppelrun (Hoog keppel)
Bregje Sloot5 km21.41 (2e)Keppelrun (Hoog-Keppel)
Kyra Keurentjes5000 m24.37 (8e)Keppelrun (Laag Keppel)
Linde Kaspersma5000m23.22 (5e)Keppelrun (Hoog Keppel)
Guido Engelen6.7 km23:29 (4de)Zuidas Run (Amsterdam)
09-06-2012
Daan Reintjes800 m1:57:28 (5)Gouden spike (Leiden)
Michael van der Kroon800 m2:01.08 (6e)Gouden Spike (Leiden)
07-06-2012
Myrthe Nabbe800 m2:18:54 (7)LAZ Meeting (Rhede )D))
Bregje Sloot1000 m3.15.27 (-)Mila Trackmeeting (Barendrecht)
Kyra Keurentjes1000 m3.30 (-)Mila Trackmeeting (Barendrecht )
Daan Reintjes800 m1:55:66 (4)Rhede Meeting (Rhede (D))
Thijs Hubers800 meter2.05,14 (6e)Rhede Meeting (Rhede (D))
03-06-2012
Daan Reintjes1500 m3:57:73 (3)NK Junioren finale (Breda)
02-06-2012
Nadine Willems800m2.22.26 (8)NK junioren finale (Breda)
Daan Reintjes1500 m4:10:67 (1)NK Junioren series (Breda)
01-06-2012
Nadine Willems800 m2.20.65 (5)NK Junioren series (Breda)
30-05-2012
Justin Meerenburgh800 m01.57.50 (5e)Tartletos Loopgala (Wageningen)
28-05-2012
Erwin Reijmer10 km32.14 (1e)Ooyse landloop (Oud-Zevenaar)
Michael van der Kroon5 km15:51 (2e)Ooyse Landloop (Oud-Zevenaar)
Thijs Hubers5 km16.37 (5e)Ooyse landloop (Oud-Zevenaar)
Bregje Sloot5 km20.30 (2e)Ooyse Landloop (Zevenaar)
Guido Engelen5 km16:29 (4de)Ooyse landloop (Oud-Zevenaar)
Milou Mattijssen1000 m3:08 (2e)Ooyselandloop (Oud-Zevenaar)
26-05-2012
Bregje Sloot1000 m3.17.51 (1e)Competitie (Wageningen)
Milou Mattijssen1000 m3:32.13 (6e)Competitie (Wageningen)
Linde Kaspersma1000m3.27.94 (1e van de heat)competitie (Wageningen)
25-05-2012
Daan Reintjes1500 m4:03:13 (5)Hardloopgala (Tilburg)
Justin Meerenburgh1500 m04.03.80 (7e)Loopgala (Tilburg)
Michael van der Kroon800 m1:59.28 (9e)Track Meeting (Utrecht)
Guido Engelen800 m2:06,23 (19)Trackmeeting (Utrecht)
Thijs Hubers800 meter2.08,45 (1e)Trackmeeting (Utrecht)
Nadine Willems800 meter2.20.98 (1)trackmeeting (Utrecht)
18-05-2012
Daan Reintjes1500 m3:58:07 (4)Track Meeting (Wageningen)
Michael van der Kroon800 m1:59.84 (3e)Track Meeting (Wageningen)
Peter Okumu100m 11,36 (3e)trackmeeting (Ede wageningen)
Justin Meerenburgh1500 m04.04.76 (7e)Trackmeeting (Wageningen)
Peter Okumu200m23,03 (3e)trackmeeting (Ede wageningen)
Myrthe Nabbe800 m2:20:87 (3)Trackmeeting (Wageningen)
Nadine Willems800 meter 2:21.45 (2)trackmeeting (Wageningen)
Jorn Heinst1500m4.37.18 (?)Trackmeeting Wageningen (Wageningen)
Thijs Hubers1500 meter4.28,24 (8e)Wageningen trackmeeting (Wageningen)
12-05-2012
Tijs Groen1500m3:49.23 (5)Flynth (Hoorn)
Justin Meerenburgh800 m1.58.57 (6e)Flynth record wedstrijd (Hoorn)
Daan Reintjes800 m1:57:04 (1)Flynth Recordwedstrijd (Hoorn)
06-05-2012
Bregje Sloot1500 m5.39 (1e)Bemmelloop (Bemmel)
Kyra Keurentjes1500 m6.04 (3e)Bemmelloop (Bemmel)
05-05-2012
Tijs Groen3000m8:13.77 (8)Baan (Lisse)
04-05-2012
Edwin Wissema3.000 m9.29.90 (10e)Trackmeeting (Utrecht)
21-04-2012
Milou Mattijssen1000 m3.35.79 (7e)Competitie (Gendringen)
Bregje Sloot1000 m3.14.27 (1e)Competitie (Gendringen)
Linde Kaspersma1000m3.35.86 (11e)competitie (Gendringen)
Linde Kaspersma80m12.14 (2e)competitie (Gendringen)
15-04-2012
Milou Mattijssen1000 m3:37 (2e)Rondje Millingen (Millingen a/d Rijn )
Bregje Sloot5 km20.32 (2e)Rondje Millingen (Millingen a/d Rijn)
Jorn Heinst5km18.14 (5e)Rondje millingen (millingen)
14-04-2012
Wouter Gijsberts21,1 km 1:12,41 (3)Halve Marathon Ommen (Ommen )
Edwin Wissema21,1 km1.16.56 (8e)Volvo Furness Halve Marathon (Ommen)
09-04-2012
Daan Reintjes10 km35:11 (2)Paasloop (Kilder)
Bregje Sloot2,5 km9.47 (5e)Paasloop (Kilder)
Kyra Keurentjes2500 m10.01 (5e)Paasloop (Kilder)
Guido Engelen5.2 km18:20 (2de)Paasloop (Kilder)
Wouter Gijsberts10 km cross34:36 (1)Paasloop Kilder (Kilder)
08-04-2012
Justin Meerenburgh5 km16.16 (1e)Paasloop (Lichtenvoorde)
18-03-2012
Bregje Sloot2,5 km10.34 (2e)Rondje Nederland (Arnhem)
Milou Mattijssen2,5 km11:02 (3e)Rondje Nederland (Arnhem)
Guido Engelen5 km16:52 (4de)Rondje Nederland (Arnhem)
Jorn Heinst5km18.33 (5e)Rondje nederland (Arhem)
Kyra Keurentjes2500 m10.30 (1e)Rondje Nederland Arnhem (Arnhem)
Linde Kaspersma5000m22.35 (6e)Rondje NL (Arnhem)
17-03-2012
Daan Reintjes10 km33:15 (1)Veluwepoortloop (Nijkerk)
Wouter Gijsberts10 km33:28 (2)Weg wedstrijd (Nijkerk )
11-03-2012
Edwin Wissema10 km33.40 (3e)City Pier City (Den Haag)
Guido Engelen7.5 km25:26 (2e)Fatima loop (Nieuw-Wehl)
Kyra Keurentjes1500 m5.40 (1e)Fatimaloop (Wehl)
Milou Mattijssen1500 m5:53 (3e)Fatimaloop (Nieuw-Wehl)
Thijs Hubers3 km9.49 (1e)Fatimaloop (Wehl)
Linde Kaspersma3000m12.28 (4e)Fatimaloop (Wehl)
Jorn Heinst3km10.05 (3e)Fatimaloop (Wehl)
Daan Reintjes7.5 km25:11 (1)Fatimaloop (Wehl)
26-02-2012
Kyra Keurentjes1000 m3.27.38 (9e)1k runaway finale (Apeldoorn)
Tijs Groen3000m8:22.60 min. (1)NK indoor (Apeldoorn)
12-02-2012
Daan Reintjes3000 m9:01:44 (7)NK Indoor junioren (Apeldoorn)
11-02-2012
Linde Kaspersma2000m8.41 (10e)GOC Cross (Heerde)
Thijs Hubers1500 meter4.27,24 (8e)NK Indoor (apeldoorn)
05-02-2012
Jorn Heinst5km19.54 (10)3e zondag beek (beek)
Tijs Groen2920m8.09 min. (2)Korte Cross Mastboscross (Breda)
Nadine Willems2920 meter11:56 (14)mastboscross (breda)
Edwin Wissema8 km27.08 (15e)Midwintermarathon (Apeldoorn)
29-01-2012
Wouter Gijsberts5 km 16:32 (1)Cross (Beek)
Justin Meerenburgh5 km16:38:00 (2e)SOB (Beek)
22-01-2012
Tijs Groen2500 meter7.53 min. (1)Abdijcross (Kerkrade)
Linde Kaspersma600m1.58.02 (2e in de heat)Indoor Apeldoorn (Apeldoorn)
Willemijn ter Avest600m1.51,85 (11e)Indoor C/D (Apeldoorn)
Edwin Wissema5 km17.00 (4e)SOB (Beek)
21-01-2012
Kyra Keurentjes1000 m3.29 (6e)Indoor (Apeldoorn)
14-01-2012
Willemijn ter Avest2000m8.12 (3e)GOC Cross (Harderwijk)
Daan Reintjes6000 m21:16 (1)GOK (Harderwijk)
Bregje Sloot1500 m5.54 (2e)Open GOK cross (Harderwijk)
Linde Kaspersma2000m8.35 (7e)Open GOK Cross (Harderwijk)
08-01-2012
Edwin Wissema10 km33.26 (2e)Dijkencross (Pannerden)
Guido Engelen5.3 km17:33 (1e)Dijkencross (Pannerden)
Jorn Heinst5.3km20.02 (1e (t/m 15))Dijkencross (Pannerden)
07-01-2012
Justin Meerenburgh5 km16.06 (1e)Midwinterloop (Vaassen)
31-12-2011
Justin Meerenburgh10 km33.56 (3e)Dijkencross (Pannerden)
Justin Meerenburgh10 km33.56.00 (3e)Dijkencross (Pannerden)
Willemijn ter Avest523.23 (0)Dijkencross (Pannerden)
Guido Engelen5 km17:36 (2de)Dijkencross (Pannerden)
Michael van der Kroon5,3 km17:27 (1e)Dijkencross (Pannerden)
Tijs Groen3200 meter10.50 min. (2)Sylvestercross (Soest)
Daan Reintjes6000m22:26 (11)Sylvestercross (Soest)
30-12-2011
Edwin Wissema5 km17.26 (2e)Nieuwjaars cross (Vorden)
26-12-2011
Milou Mattijssen2300 m10.41 (2e)Dijkencross (Pannerden)
Guido Engelen5 km17:44 (3e)Dijkencross (Pannerden)
Michael van der Kroon5,3 km17:18 (1e)Dijkencross (Pannerden)
18-12-2011
Jorn Heinst5.3km 19.43 (2e (van jeugd))1e Dijkencross 2011/2012 (Pannerden)
Dirk Jan Demkes10 km33.37 min (3e)Dijkencross (Pannerden)
Edwin Wissema10 km33.34 (2e)Dijkencross (Pannerden)
Daan Reintjes5 km16:44 (2)Dijkencross (Pannerden)
Bregje Sloot5 km21.15 (3e)Dijkencross (Pannerden)
Michael van der Kroon5,3 km17:01 (3e)Dijkencross (Pannerden)
Linde Kaspersma5000m23.36 (12e in categorie)Dijkencross (Pannerden)
Nadine Willems5km22.56 (-)dijkencross (Pannerden)
04-12-2011
Edwin Wissema15 km53.36 (30e)Montferlandrun ('s-Heerenberg)
Tijs Groen15 km.48.19 min. (12)Montferlandrun ('s-Heerenberg)
27-11-2011
Daan Reintjes6200 m21:26 (11)NK Cross (Tilburg)
Tijs Groen2500 meter7.04 min. (1)NK korte cross (Tilburg)
Nadine Willems2500m9:59 (50)warandeloop (Tilburg)
Guido Engelen5 km17:13 (3e)Zwartepietenloop (Bemmel)
Edwin Wissema5 km16.41 (2e)Zwartepietenloop (Bemmel)
26-11-2011
Linde Kaspersma2200m9.19 (26e)N.K. Cross warandeloop (Tilburg)
Kyra Keurentjes1700 m6.24 (6e)NK cross (Tilburg)
Bregje Sloot1700 m6.13 (4e)Warandeloop (Tilburg)
Willemijn ter Avest2200m8.43 (16e)Warandeloop (Tilburg)
12-11-2011
Bregje Sloot1600 m5.35 (1e)Papendalcross (Arnhem)
Nadine Willems1600m5.55 (1)papendalcross (arnhem)
Willemijn ter Avest2250m8.56 (8e)Papendalcross (Arnhem)
Linde Kaspersma2250m10.01 (12e)Papendalcross (Arnhem)
Daan Reintjes7000 m24:04 (4)PapendalCross (Arnhem/Papendal)
30-10-2011
Jorn Heinst2500m8.42 (1e)Doetinchem (Doetinchem)
Edwin Wissema21,1 km1.15,03 (4e)Halve marathon (Doetinchem)
Tijs Groen21,1km1:10.23 (1)Halve marathon (Doetinchem)
Linde Kaspersma2500m10.17 (3e)Halve Marathon (Doetinchem)
Michael van der Kroon7,5 km25:10 (2e)Halve marathon (Doetinchem)
Guido Engelen7.5 km26:22 (3e)Halve Marathon (Doetinchem)
22-10-2011
Bregje Sloot1000 m4.27 (1e)Athlos Cross (Harderwijk)
Willemijn ter Avest1500m6.51 (6e)Athlos Cross (Harderwijk)
Daan Reintjes2500 m9:01 (8)Athlos Cross (Harderwijk)
Jorn Heinst2500m9.47 (2e)Athlos cross harderwijk (harderwijk)
Linde Kaspersma2000m9.28 (6e)AV Athlos Cross (Harderwijk)
16-10-2011
Michael van der Kroon5 km16:10 (4e)Wim Lebbink Herfstlopen (Wehl)
Edwin Wissema5 KM16.00 (3e)Wim Lebbink Herfstlopen (Wehl)
08-10-2011
Michael van der Kroon400 m54.03 (1e)Clubkampioenschappen (Zevenaar)
02-10-2011
Tijs Groen10km31:41 (1e)Wim lebbink herfstloop (Wehl)
Bregje Sloot5 km20.21 (3e)wim lebbink herfstloop (wehl)
Edwin Wissema10 km34.15 (3e)Wim Lebbink Herfstlopen (Wehl)
Guido Engelen5 km16:58 (5e)Wim Lebbink Herfstlopen (Wehl)
Michael van der Kroon5 km16:02 (2e)Wim Lebbink Herfstlopen (Wehl)
25-09-2011
Linde Kaspersma4x800 meter10.20.57 (3e)N.K.Estafette (Amstelveen)
Willemijn ter Avest4x800 m10.20.57 (3e)NK Estafette (Amstelveen)
Eveline Brand4x800m10.20.57 (3)nk estafette (amstelveen)
10-09-2011
Edwin Wissema5 km16.34 (23e)Kramp Run (Varsseveld)
03-09-2011
Daan Reintjes1500 m4:10:17 (2)DSM ijseldelta baan circuit (Kampen)
02-09-2011
Willemijn ter Avest800m2.34,76 (0)Trackmeeting (Utrecht)
Eveline Brand800meter2.42.31 (6)Trackmeeting (Utrecht)
28-08-2011
Willemijn ter Avest1 km3.27 (1e)Sevenaerrun (Zevenaar)
Bregje Sloot1000 m3.28 (2e)Sevenaerrun (Zevenaar)
26-08-2011
Eveline Brand400meter1.06.12 (4) instuif (Apeldoorn)
Daan Reintjes800 m2:00:63 (1)Apeldoorn instuif (Apeldoorn)
Nadine Willems400m65,11 (1)Instuif (Apeldoorn)
Willemijn ter Avest800 m2.36,39 (0)Instuif (Apeldoorn)
06-08-2011
Tijs Groen1500m3:48.64 (7)Flanderscup (Ninove (be))
02-08-2011
Daan Reintjes7.6 km26:30 (3)Winterswijk zomeravondloop (Winterwijk)
Willemijn ter Avest2,5 km10.45 (2e)Zomeravondloop (Winterswijk)
Thijs Hubers6 km28.52 (10e)Zomeravondloop (Winterswijk)
Michael van der Kroon7,6 km27:23 (7e)Zomeravondloop (Winterswijk)
31-07-2011
Tijs Groen1500m3:52.15 (6)NK Finale (Amsterdam)
30-07-2011
Tijs Groen1500m4:02.02 (3)NK series (Amsterdam)
22-07-2011
Guido Engelen1500 m4:23,04 (11e)Track Meeting (Wageningen)
Jorn Heinst1500m4.40 (weetikniet)track meeting wageningen (wageningen)
16-07-2011
Bregje Sloot1000 m3.21.99 (4e)KBC Nacht (Heusden (B))
Tijs Groen1500m3:51.04 (4)KBC nacht (Heusden (be))
Willemijn ter Avest1000m3.22,14 (8e)Kbcnacht (Heusden (B))
15-07-2011
Michael van der Kroon3000 m9:12.73 (6e)Track Meeting (Utrecht)
Guido Engelen3000 m9:28,82 (9e)Trackmeeting (Utrecht)
Thijs Hubers3000 meter9.56,70 (4e)Utrecht trackmeeting (Utrecht)
10-07-2011
Daan Reintjes1500 m4:20:53 (11)NK junioren 1500m Finale (Alphen aan den Rijn)
09-07-2011
Daan Reintjes1500 m4:13:89 (6)NK junioren 1500m Halve Finale (Alphen aan den Rijn)
05-07-2011
Peter Okumu200m23,42 (1e)instuif (nijmegen)
03-07-2011
Guido Engelen10 kmDNF (DNF)Midzomerrun (Westervoort)
Willemijn ter Avest1000m3.23 (1e)midzomerrun (Westervoort)
Jorn Heinst5km18.33 (1ste (t/m 14))midzomerrun (westervoort)
02-07-2011
Peter Okumu400m52,41 (4e)Keien meeting (Uden )
Tijs Groen1500m3:50.14 (5)Keienmeeting (Uden)
Michael van der Kroon1500 m4:06.96 (35e)MONDO Keien Meeting (Uden)
24-06-2011
Tijs Groen800m1:52.36 (3)Martini Bokaal (Groningen)
Guido Engelen3000 m9:27,76 (11e)Track Meeting (Utrecht)
Michael van der Kroon3000 m8:56.59 (4e)Track Meeting (Utrecht)
Justin Meerenburgh800 m1.58.13 (10e)Track Meeting (Utrecht)
Daan Reintjes1500 m4:15:79 (6)Utrecht trackmeeting (Utrecht)
Thijs Hubers1500 meter4.31,38 (9e)Utrecht trackmeeting (Utrecht)
18-06-2011
Willemijn ter Avest1000m3.11,71 (1e)Stedenwedstrijd (Zevenaar)
Jorn Heinst1500m4.41 (2de)stedenwedstrijd zevenaar (zevenaar)
15-06-2011
Nadine Willems400m65.01 (-)Wageningen loopgala (wageningen)
13-06-2011
Jorn Heinst5km18.47 (2de (van catagorie))Kroon ooyse (zevenaar)
Willemijn ter Avest1000m2.52 (1e)Ooyse Landloop (Oud-Zevenaar)
Guido Engelen5 km16:49 (8e)Ooyse landloop (Oud Zevenaar)
Michael van der Kroon5 km15:41 (2e)Ooyse Landloop (Oud-Zevenaar)
Daan Reintjes5 km16:15 (4)Ooyse landloop (Oud-Zevenaar)
Thijs Hubers5 km17.19 (1e)Ooyse landloop (Oud-Zevenaar)
07-06-2011
Peter Okumu300m36,85 (1e)AC Waalwijk 66 (waalwijk)
Myrthe Nabbe400 m62.07 (1)baancircuit midden-brabant (Waalwijk)
Nadine Willems400m64.81 (-)baancircuit midden-brabant (Waalwijk)
04-06-2011
Tijs Groen1500m1:52:46 (4)Flanderscup (Oordegem)
03-06-2011
Peter Okumu100m11.72 (6e)rob druppers (neuwegein)
Peter Okumu200m22,98 (5e)rob druppers (neuwegein)
Michael van der Kroon3000 m8:59.20 (6e)Rob Druppers Games (Nieuwegein)
02-06-2011
Edwin Wissema3000 m9.23,45 (20e)Harry Schuling Games (Vught)
Daan Reintjes3000 m9:14:84 (3)Harry Schulting Games (Vught)
29-05-2011
Guido Engelen6.4 km22:05 (4e)Zuid As Run (Amsterdam)
28-05-2011
Jorn Heinst1500m4.52 (3de)Dronten (Dronten)
Willemijn ter Avest1000m3.19,44 (2e)GOK (Dronten)
27-05-2011
Michael van der Kroon1500 m4:06.82 (7e)Track Meeting (Utrecht)
Peter Okumu400m52.13 (4e)track meeting (utrecht)
Tijs Groen800m1:52.223 (1)Trackmeeting (Utrecht)
25-05-2011
Willemijn ter Avest1000m3.15,34 (17e)Global Athletics (Nijmegen)
Isabel Wasseveld-Sticker800 m2.14:38 min. (2 B-loop)Global Athletics (Nijmegen)
Tijs Groen800m1:52.61 (8)Global Athletics (Nijmegen)
Daan Reintjes800 m1:58:96 (5)Nijmegen global athletics (Nijmegen)
20-05-2011
Guido Engelen1500 m4:26;97 (11e)Baan / instuif (Wageningen)
Tijs Groen800m1:52.41 (1)Meeting (Wageningen)
Michael van der Kroon1500 m4:11.09 (11e)Track Meeting (Wageningen)
Justin Meerenburgh800 m1.58.20 (7e)Track Meeting (Wageningen)
Sophie van der Most800m2.23.39 (1e)Track Meeting (Wageningen)
Peter Okumu400m51,55 (3e)Track Meetings (Wageningen )
11-05-2011
Daan Reintjes800 m2:04:65 (1)Amersfoort circuit (Amersfoort)
Myrthe Nabbe800 m2.27.41 (5)Amersfoort circuit (Amersfoort)
Peter Okumu100m11.52 (1e)Gooi & Eemlandinstuif (amerstfoort)
Peter Okumu200m23.46 (2e)Gooi & Eemlandinstuif (amerstfoort)
Michael van der Kroon800 m2:00.61 (1e)Gooi & Eemlandinstuif (Amersfoort)
25-04-2011
Willemijn ter Avest2,5 km9.56 (2e)Paasloop (Kilder)
Michael van der Kroon5,2 km17:04 (3e)Paasloop (Kilder)
03-04-2011
Myrthe Nabbe600 m1.41.04 (1)Test wedstrijd (Zevenaar)
Daan Reintjes600 m1:26:35 (3)Test wedstrijd (Zevenaar)
02-04-2011
Guido Engelen600 m1:30.8 (6e)Test wedstrijd AV de Liemers (Zevenaar)
Willemijn ter Avest600 m1.49,85 (5e)Testwedstrijd (Zevenaar)
Bregje Sloot600 m1.50.26 (6e)Testwedstrijd (Zevenaar)
Michael van der Kroon600 m1:27.51 (4e)Testwedstrijd (Zevenaar)
Thijs Hubers600 meter1.32,92 (7e)Testwedstrijd (Zevenaar)
Peter Okumu600mweet niet (.)Testwedstrijd (zevenaar)
Sophie van der Most600m1.41.79 (2e)Testwedstrijd (Zevenaar)
Jorn Heinst600m1.37 (weet ik niet)Testwedstrijd (Zevenaar, baan)
27-03-2011
Willemijn ter Avest2,5 km10.31 (2e)Rondje Nederland (Arnhem)
Bregje Sloot2,5 km10.09 (1e)Rondje Nederland (Arnhem)
Daan Reintjes5 km16:44 (4)Rondje Nederland (Arnhem)
Jorn Heinst5 km19:26 (17de)Rondje nederland (Arnhem openluchtmuseum)
Guido Engelen5 km17:40 (9e)Rondje Nederland (Arnhem)
Michael van der Kroon5 km16:07 (1e)Rondje Nederland (Arnhem)
13-03-2011
Jorn Heinst3 km11.01 (6de)Fatima loop (Nieuw-wehl)
Bregje Sloot1500 m5.27 (2e)Fatimaloop (Nieuw Wehl)
Willemijn ter Avest1500 m5.30 (3e)Fatimaloop (Nieuw-Wehl)
Sophie van der Most3 km11.17 (1e)Fatimaloop (Nieuw-Wehl)
Michael van der Kroon7,5 km24:27 (1e)Fatimaloop (Nieuw-Wehl)
Justin Meerenburgh7,5 km24.28 (2e)Fatimaloop (Nieuw Wehl)
Guido Engelen7.5 km26:13 (4e)Fatimaloop (Wehl)
26-02-2011
Tijs Groen1500m3:52 (4)Limietpoging EK Parijs (Apeldoorn)
Michael van der Kroon3000 m9:04.04 (3e)NSK Indoor (Apeldoorn)
20-02-2011
Sophie van der Most3990m17.02 (13e)NK Cross (Hellendoorn)
Tijs Groen2685m8:37 (4e)NK korte cross (Hellendoorn)
19-02-2011
Bregje Sloot1565 m6.32 (3e)NK cross (Hellendoorn)
Willemijn ter Avest1565 m6.28 (7e)NK cross (Hellendoorn)
13-02-2011
Bregje Sloot1000 m3.28.15 (6e)1Krunaway finale (Apeldoorn)
Willemijn ter Avest1000 m3.24,47 (11e)Finale 1krunaway (Apeldoorn)
Erwin Reijmer10 km32.53 (55e)Groet Uit Schoorl Run (Schoorl)
Tijs Groen1500m3:50:20 (4)NK indoor finale (Apeldoorn)
12-02-2011
Justin Meerenburgh6000 m21:09 (2e)cross (Bennekom)
Sophie van der Most3500m15.20 (2e)GOC (Epe)
Daan Reintjes6000 m20:45 (5)Goc - Epe (Epe)
Mats Fierkens3500 meter13.38 min. (1)GOK Cross (Epe)
Tijs Groen1500m3:55:44 (2)NK indoor series (Apeldoorn)
06-02-2011
Willemijn ter Avest2 km7.48 (2e)cross (Beek)
Bregje Sloot2 km8.07 (3e)cross (beek)
Eveline Brand2000 M8.39 (4)Cross (Beek)
Erwin Reijmer18,5 km1:01:39 (4e)Hollander Techniek Mini-Marathon (Apeldoorn)
05-02-2011
Myrthe Nabbe800 m Series2:26.69 (5)NK indoor (Apeldoorn)
30-01-2011
Tijs Groen800m1:54.05 (3)800m (Dortmund)
Willemijn ter Avest2 km8.04 (2e)cross (Beek)
Mats Fierkens2 km.6.43 (1)cross (beek)
Peter Okumu400 meterweet niet (3)indoor (dortmund)
Daan Reintjes5000 m17:06 (4)sob-beek (Beek)
Erwin Reijmer10 km32:55 (1ste)Winterbosloop (Beek)
Michael van der Kroon5 km16:30 (1e)Winterbosloop (Beek)
23-01-2011
Mats Fierkens2 km7.01 (1)cross (beek)
Daan Reintjes5000 m17:22 (5)sob-beek (Beek)
Sophie van der Most5 km19.39 (1e)Winterbosloop (Beek)
Erwin Reijmer5 km15:56 (1ste)Winterbosloop (Beek)
Michael van der Kroon5 km16:23 (3e)Winterbosloop (Beek)
Guido Engelen5 km17:28 (6e)Winterbosloop (Beek)
22-01-2011
Eveline Brand600M01.49,88 (6)indoor junioren C D (apeldoorn)
Willemijn ter Avest600m1.50,1 (3e)Nationale C/D spelen (Apeldoorn)
09-01-2011
Tijs Groen10km31:21 (1)Dijkencross (Pannerden)
Guido Engelen5 km18:09 (5e)Dijkencross (Pannerden)
Michael van der Kroon5,3 km17:38 (3e)Dijkencross (Pannerden)
Eveline Brand400 M01.07.65 (3)Indoor (Dortmund)
02-01-2011
Guido Engelen5 km18:21 (5e)Dijkencross (Pannerden)
Michael van der Kroon5,3 km17:33 (1e)Dijkencross (Pannerden)
Jorn Heinst5,3km22.00 (3de)Dijkencross Pannerden 3de (Pannerden)
31-12-2010
Sophie van der Most3200m14.04 (7e)Sylvestercross (Soest)
26-12-2010
Michael van der Kroon5,3 km18:28 (1e)Dijkencross (Pannerden)
19-12-2010
Peter Okumu5km19,00 (10e)dijkencross (pannerden)
11-12-2010
Willemijn ter Avest1600 m5.58 (3e)Papendalcross (Arnhem)
Bregje Sloot750 m2.34 (1e)Papendalcross (Arnhem)
28-11-2010
Peter Okumu2000m6,15 (75e) Warandeloop Tilburg (tilburg)
Tijs Groen2000m5:26 (6e (3e Nederland))Warande Korte Cross (Tilburg)
Michael van der Kroon2000 m6:09 (70e)Warandeloop (Tilburg)
Sophie van der Most3700m14:29 (11e (6e Ned.))Warandeloop (Tilburg)
Guido Engelen5 km17:06 (6e)Zwarte Pietenloop (Bemmel)
Erwin Reijmer5 km15:53 (1ste)Zwarte pietenloop (Bemmel)
27-11-2010
Bregje Sloot1200 m4.14 (3e)Warandeloop (Tilburg)
Willemijn ter Avest1700 meter6.19 min. (4e)Warandeloop (Tilburg)
13-11-2010
Jorn Heinst2500 meter10.20 (7de)Cros Harderwijk (Harderwijk)
Peter Okumu3000 meter10,48 (10e)Cross (Harderwijk)
Eveline Brand2000 m8.51 (16/32)cross competitie wedstrijd (Hardewijk)
Bregje Sloot1000 m3.57 (1e)GOC (Harderwijk)
Sophie van der Most2500m10.01 (1e)GOC (Harderwijk)
Tijs Groen3000 30:40 (1)GOC (Harderwijk)
Michael van der Kroon3000 m10:06 (4e)GOC (Harderwijk)
Erwin ReijmerLange cross (9000m)31.39 (2e)GOC (Harderwijk)
Willemijn ter Avest1500 meter6.07 (3e)GOC Harderwijk (Harderwijk)
17-10-2010
Erwin Reijmer10 km33.00 (2e)Wim Lebbink Herfstlopen (Wehl)
Michael van der Kroon5 km16:37 (3e)Wim Lebbink Herfstlopen (Wehl)
16-10-2010
Sophie van der Most2500m10.11 (2e)GOC (Dronten)
10-10-2010
Tijs Groen4mijl20:16 (36)4mijl van Groningen (Groningen)
Erwin Reijmer10 km33.23 (1ste)Wim Lebbink Herfstlopen (Wehl)
09-10-2010
Peter Okumu100m11.76 (1e)club kampioenschaap (zevenaar)
Peter Okumu400m 52 sec (1e)club kampioenschaap (zevenaar)
Michael van der Kroon400 m54.58 (2e)Clubkampioenschappen (Zevenaar)
03-10-2010
Bregje Sloot1500 m5.56 (2e)wim lebbink herfstloop (wehl)
Erwin Reijmer10 km33:40 (1ste)Wim Lebbink Herfstlopen (Wehl)
Michael van der Kroon5 km16:29 (1e)Wim Lebbink Herfstlopen (Wehl)
26-09-2010
Guido Engelen6.1 km21:19 (15)Posbankloop (Velp)
18-09-2010
Willemijn ter Avest600 meter1.49,47 (1e)stedenwedstrijd (Deventer)
12-09-2010
Willemijn ter Avest1000 m3.32.3 (1)1 krunaway (Arnhem)
04-09-2010
Sophie van der Most2000m6.44.70 (2e)C-interland (Lemgo, Duitsland)
29-08-2010
Bregje Sloot1000 m3.39 (3e)Sevenaerrun (Zevenaar)
Guido Engelen5 km17:01 (9e)Sevenaerrun (Zevenaar)
Erwin Reijmer5 km16:32 (6e)SevenaerRun (Zevenaar)
Peter Okumu5 km.17:47 (12e)sevenaerrun (zevenaar)
Willemijn ter Avest1 kilometer3,37 (2)Sevenaerrun 1krunaway (Zevenaar)
27-08-2010
Mats Fierkens800 meter2.09.63 (1)trackmeeting (utrecht)
21-08-2010
Sophie van der Most1000m3.03.11 (3e)C Spelen (Amsterdam)
13-08-2010
Sophie van der Most1500m4.51.70 (2e MB)Wageningen Track Meeting (Wageningen)
30-07-2010
Sophie van der Most1000m2.58.44 (2e MB)Run2Day Track Meeting (Utrecht)
18-07-2010
Bregje Sloot1000 m3.31.99 (7e)Finale 1K runaway (Amsterdam)
Tijs Groen1500m finale3:49:87 (7)NK atletiek (Amsterdam)
17-07-2010
Tijs Groen1500m3:52 (8)NK atletiek (Amsterdam)
10-07-2010
Sophie van der Most800 meter2.20.14 (3e)KBC Nacht (Heusden)
Nadine Willems800m2,29,13 (8)kbc nacht (Heusden)
Willemijn ter Avest1000 m3.27,62 (8e)kbc nacht van de atletiek (Heusden)
Bregje Sloot1000 m3.30.23 (6e)KBC nacht van de atletiek (Heusden )
Isabel Wasseveld-Sticker800 m2.15:38 min. (1, serie)kbc nacht van de atletiek (heusden)
Tijs Groen1500m3:49.67 (5)KCB nacht (Heusden (be))
09-07-2010
Peter Okumu200 meter23,10 (1e)Trackmeeting (neuwegein)
03-07-2010
Tijs Groen1500m3:48.64 (8)Keienmeeting (Uden)
Tijs Groen800m1:53.27 (1)Meeting (Kerkrade)
Peter Okumu400m51.14 (3e)mondo keien meeting (uden)
27-06-2010
Tijs Groen8001.52.56 min. (2)druppers games (nieuwegein)
18-06-2010
Tijs Groen800m1:52.04 (4)Martinibokaal (Groningen)
06-06-2010
Michael van der Kroon5000 m16:22.83 (4e)Competitie (Nijmegen atletiek)
01-06-2010
Peter Okumu400m51.32 sec (1e)Hetloopcentrum (Nijmegen)
Guido Engelen3000 m9:30,55 (2e)Instuif (Nijmegen)
Michael van der Kroon800 m2:00.23 (7e)Instuif (Nijmegen atletiek)
30-05-2010
Tijs Groen1500m3"57 (10e)FBK Games challenge (Hengelo)
28-05-2010
Michael van der Kroon1500 m4:14.15 (3e)Instuif (Apeldoorn)
26-05-2010
Eveline Brand10003.28.41 (24)Global (Nijmegen)
Sietse van den Elzen1000m2.57.69 (6e)Global (Nijmegen)
Willemijn ter Avest1000 meter3.21,55 (10e)Global Athletics (Nijmegen)
Tijs Groen1500m3:52 (3e)global athletics (Nijmegen)
24-05-2010
Jorn Heinst5km20.09 (4de van 13 tm 16)kroon ooyse landloop (oud zevenaar)
Jorn Heinst5km20.11 (5 (13 tm 16 ))kroon ooyse landloop (oud zevenaar)
Thijs Hubers5 km 19.32 (3e)kroon ooyselandloop (oud-zevenaar)
Bregje Sloot1000 m3.04 (1e)Ooyse landloop (Zevenaar)
Michael van der Kroon5 km16:02 (2e)Ooyse landloop (Oud-Zevenaar)
Mats Fierkens5 km.17.44 (10 (totaal))ooyse landloop (oud-zevenaar)
Guido Engelen5000 m16:51 (4)Ooyse landloop (Zevenaar)
22-05-2010
Tijs Groen800m1:52:38 (6e)Hoorn (Hoorn)
Willemijn ter Avest10003.21 (2e)steden (zevenaar)
18-05-2010
Michael van der Kroon800 m2:02.72 (7e)Nacht van Nijmegen (Nijmegen atletiek)
13-05-2010
Michael van der Kroon3000 m9:09.98 (10e)Harry Schulting Games (Vught)
27-04-2010
Michael van der Kroon3000 m9:17.65 (2e)Instuif (Nijmegen atletiek)
13-04-2010
Eveline Brand600 M0,01,48,35 (2e/5)Baaninstuif (Nijmegen)
Eveline Brand600M01.48,35 (2e)Baaninstuif (Nijmegen)
28-03-2010
Eveline Brand400 M0,01,04 (1e/3 MJD)Testwedstrijd 2010 (Zevenaar)
Peter Okumu300m36.7 sec (1e)testwedstrijds (zevenaar)
07-03-2010
Willemijn ter Avest1565 meter6.29 min (2e )Nk cross (Hellendoorn)
Eveline Brand2050 M0,07,07 (36eMJD2)NK cross (Nijverdal)
06-03-2010
Mats Fierkens3490 meter13.13 min. (1)NK Cross (Hellendoorn)
31-01-2010
Eveline Brand2 KM0,08,29 (4e/11 / MJD)winterboslopen 2 (Beek)
09-01-2010
Eveline Brand1500 M0,06,13 (9e /MJD)GOC- cross (Aalten)
Willemijn ter Avest1500 meter0000 (1e)GOK Aalten (Aalten)
Mats Fierkens3500 meter11.28 min. (1)OGOK Cross (Aalten)
03-01-2010
Eveline Brand2,3 KM0,10,18 (4e/6)Dijkencross 3 (Pannerden)
12-12-2009
Mats Fierkens3100 meter10.59 min. (1)Papendal Cross (Arnhem)
Eveline Brand1600 M0,06,41 (8e/11 /MJD)Papendalcross (Arnhem)
04-04-2009
Eveline Brand600 M1,58,5 (2e/14 /MJD)Testwedstrijd (Zevenaar)
28-02-2009
Mats Fierkens2100 meter7.48 min. (1)NK Cross (Gilze Rijen)