Medailles

2018
NK Outdoor (Utrecht)
  Zilver   Frank Futselaar Msen 5000 meter
NK Outdoor (Emmeloord)
  Goud   Bregje Sloot MA 800 meter
  Zilver   Famke Heinst MA 800 meter
  Zilver   Bregje Sloot MA 400 meter
  Zilver   Famke Heinst MA 1500 meter
NK 10000 meter (Leiden)
  Brons   Frank Futselaar M 10000 meter
NK Outdoor (Gouda)
  Goud   Edwin Wissema M40+ 5000 meter
NK Indoor (Apeldoorn)
  Brons   Frank Futselaar M 3000 meter
NK Weg (Schoorl)
  Brons   Edwin Wissema M35+ 10 km
NK Indoor (Apeldoorn)
  Goud   Guido Engelen M35+ 1500 meter
2017
NK Outdoor (Utrecht)
  Goud   Frank Futselaar M 10000 meter
NK Outdoor (Gouda)
  Zilver   Edwin Wissema M35+ 5000 meter
  Zilver   Justin Meerenburgh M35+ 1500 meter
NK Cross (Amsterdam)
  Brons   Frank Futselaar M korte cross
2016
NSK weg (Amsterdam)
  Goud   Eline de Jong V 10 km
NK Junioren (Breda)
  Brons   Famke Heinst 800 meter
NK Masters (Utrecht)
  Zilver   Edwin Wissema M35+ 5000 meter
NSK outdoor (Wageningen)
  Goud   Eline de Jong V 3000 meter
NSK Indoor (Apeldoorn)
  Goud   Daan Reintjes M 3000 meter
  Zilver   Eline de Jong V 3000 meter
  Brons   Nadine Willems V 800 meter
NK Indoor (Apeldoorn)
  Goud   Famke Heinst MB 800 meter
  Brons   Eline de Jong MA 3000 meter
NSK Cross (Nijmegen)
  Goud   Frank Futselaar                M 8400 meter     
  Goud   Eline de Jong   V 8400 meter
NK Indoor (Apeldoorn)
  Zilver   Frank Reintjes M 45+ 3000 meter
2015
NK Outdoor (Breda)
  Goud   Eline de Jong MA 5000 meter
  Zilver   Famke Heinst MB 800 meter
NK Outdoor (Zierikzee)
  Zilver   Edwin Wissema M35+ 5000 meter
NK Indoor (Apeldoorn)
  Goud   Eline de Jong MA 3000 meter
NK Indoor (Apeldoorn)
  Goud   Dirk-Jan Demkes M40+ 800 meter
NK Weg (Schoorl)
  Brons   Eline de Jong MA 10 km
2014
NK Outdoor (Utrecht)
  Goud   Dirk Jan Demkes M40+ 800 meter
  Zilver   Edwin Wissema M35+ 5000 meter
NK Indoor (Apeldoorn)
  Goud   Edwin Wissema M35+ 3000 meter
  Zilver   Dirk-Jan Demkes M40+ 3000 meter
C-Spelen Indoor (Apeldoorn)
  Zilver   Famke Heinst MC 600 meter
2013
NK Cross (Tilburg)
  Zilver   Bregje Sloot MC
  Brons   Tijs Groen M korte cross
NK Weg (Utrecht)
  Brons   Edwin Wissema M35+ 10km
NK Masters (Epe)
  Goud   Titus Fierkens M45+ 400 meter
NK Indoor (Apeldoorn)
  Zilver   Tijs Groen M 3000 meter
2012
NK Cross (Tilburg)
  Goud   Tijs Groen M korte cross
  Zilver   Bregje Sloot MD
NK Estafette (Amstelveen)
  Goud   Reinout Wiggers JA 4x800 meter
    Mats Fierkens
    Thijs Hubers
    Daan Reintjes
NK Estafette (Amstelveen)
  Goud   Willemijn ter Avest MC 4x800 meter
    Linde Kaspersma
    Bregje Sloot
    Eline de Jong
D-Spelen (Amsterdam)
  Zilver   Bregje Sloot MD 1000 meter
NK Outdoor (Breda)
  Brons   Daan Reintjes JA 1500 meter
NK Indoor (Apeldoorn)
  Goud   Tijs Groen M 3000 meter
2011
NK Cross (Tilburg)
  Goud   Tijs Groen M korte cross
NK Estafette (Amstelveen)
  Brons   Willemijn ter Avest MC 4x800 meter
    Eveline Brand
    Linde Kaspersma
    Eline de Jong
NK Cross (Hellendoorn)
  Brons   Bregje Sloot MPA
NSK Indoor (Apeldoorn)
  Brons   Michael van der Kroon M 3000 meter
2010
C-Spelen (Amsterdam)
  Brons   Sophie van der Most MC 1000 meter
NK Cross (Hellendoorn)
  Goud   Mats Fierkens JC
  Zilver   Willemijn ter Avest MD
NK Indoor (Apeldoorn)
  Zilver   Tijs Groen M 1500 meter
2009
NK Masters (Oosterhout)
  Zilver   Dirk-Jan Demkes M35+ 1500 meter
  Zilver   Dirk-Jan Demkes M35+ 800 meter
  Brons   Titus Fierkens M40+ 800 meter
NK Cross (Gilze-Rijen)
  Goud   Mats Fierkens JD
2008
NK Masters (Drunen)
  Goud   Dirk-Jan Demkes M35+ 800 meter
2007
NK Masters (Veldhoven)
  Goud   Titus Fierkens M40+ 200 meter
  Goud   Titus Fierkens M40+ 400 meter
  Brons   Titus Fierkens M40+ 800 meter
2006
NK Estafette (Amstelveen)
  Zilver   Jeroen Vister M 4x800 meter
    Titus Fierkens
    Tijs Groen
    Victor Bouwman
NK Masters (Emmen)
  Goud   Titus Fierkens M35+ 800 meter
NSK (Utrecht)
  Goud   Isabel Sticker V 800 meter
  Goud   Isabel Sticker V 1500 meter
  Brons   Tijs Groen M 800 meter
2005
NSK (Groningen)
  Brons   Isabel Sticker V 1500 meter